fena durumdaki kediciğimi tedavi etmem lazım (biraz sövdüm idare edin)

ön not: türkiye dışındayım, her öneri değerli tabii ama kendi yapacağım her şey daha önemli ve öncelikli şu an.

şimdi bu kediye bakıyordum ben, talihsizimin 4 yavrusunu bazı pezevengin evlatları aldı dağıttı, ikisi kayboldu, ikisi hastalıktan öldü. şurada duyuru açtım:
www.eksiduyuru.com
ilaç istedim söyleyenleri ilaçlarını aldım. bu duyurudaki bütün ilaçlar ya da muadilleri var elimde.

kedi biraz kaçardı ama artık çok çok zayıf düştü, çağırınca geliyor. temas edebiliyorum, yanii yarası olmayan yerlerine sadece.
besliyorum ama toparlaması en iyi şartlarda bile zaman alır. kemikleri batıyor elime.
gördüğünüz kısıklığın arasında gözleri aslında sağlıklı şimdilik. göz içi iltihap yok.
sürekli kaşıyor yüzünü. derisinde döküntü var. tüylerin altı biraz kabuk tutmuş.
tam burnunun üstünde mesela, yarası çatlamış.alttan kanlı deri görünüyor.

benim bu yukarıdaki ilaçların işe yarayacağı bir hastalığı mı var? uyuz mu? bu aynı hastalığa yakalanan 3. kedi. ilki öldü. ikinci kayıp. bunda umut var mı?

nasıl iyileştireyim ben bunu? mükemmel kedidir. yazın başında bıngıl bıngıldı şu an gidici. bi yardım edin. kafayı yiyorum bu sene en az 15 ölü kedi gördüm burada.

Şuraya bi sorsana üye olup www.mihav.com

Bak en başta veterinerimize sorun diye bi yer var, kedi sorunları var onun altında da. Oraya yaz derdini, fotoğraf da koy. Veteriner gerçekten cevap veriyor. Bizim buradan bi şey dememiz çok doğru olmayabilir, hayvan epey kötü gözüküyor çünkü. Yalnış yunluş ilaç kullanırsan daha beter de edebilirsin.
  • buff  (12.11.14 17:12:12)
korusev.com

telefon numarasini arayip 24 saat istediginizi danisabilirsiniz.

bu da aklinizda olsun.
  • mutevazi  (13.11.14 10:05:43)