[]

Bilim Kurgu (Contact ayarında)

Contact filmini yeni izledim ve acayip beğendim, bu tarz bilim kurgu olsa da içinde bilimsel açıklamaların da olduğu bi film önerir misiniz ? Hatta kurgudan öte bilim daha fazla olsa hayır demem.

Interstellar filmine henüz gitmedim, o hariç diyebiliriz.


 
O ayarda bi film maalesef yok karşim. Arama üzülürsün.


  • namus ninjası  (12.11.14 11:11:49) 
the signal var yenilerden.


  • kimlanbu  (12.11.14 12:01:47) 
(bkz: another earth)

çok science-fiction olmamakla beraber arka hikayesi contact benzeri.
  • la noix  (12.11.14 12:04:48) 
frequency var iyidir o da.
www.imdb.com

  • melancholia  (12.11.14 12:16:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.