ton balığı yağı

ton balığının süzülen yağını kızartma yağları gibi biriktirmek gerekiyor mu? kanalizasyona dökülünce kızartma yağları gibi çevreye zarar veriyor mu?

hacı o kızarmamış olduğu için sorun değil sanırım. bildiiğin bidon ayçiçek yağı gibi bir şey. tamamen tahminim gerçi.

  • from potomac to kuban  (12.11.14 09:33:52)
Gerekmiyor. Sadece biriktirirsen daha iyi olur ufak ufacik fark edilmesi imkansiz bir fark yaratirsin herkes senin gibi yapsa o zaman az biraz bi fark olabilir. O yaglar da aycicek yagi yani ikisi de ayni yag dolayisiyla ikisi de ayni oranda zararli evet

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.11.14 09:34:57)
dardanelin içindeki ayçiçek yağı. lavoboya süzmek yerine biriktirdiğiniz atık yağlarınızın içine ekleyip onlarla birlikte atarsanız daha iyi olur tabi.

  • battal gemalmaz  (12.11.14 09:39:36)
Kızartma yağlarıyla mantığı aynı. Katı atıklarla bertarafı icap eder. Bertaraf dedim bak, biliyorum yani bu işleri.

  • namus ninjası  (12.11.14 09:44:52)
kızartma yağlarını vs dökmüyorum kavanozda biriktirip belediyeye veriyorum.

yani koca kavanozda biriktirince arıyosunuz gelip alıyolar.
  • neferkitty  (12.11.14 09:49:31)
ben ton balığı yağlarına biraz ekmek koyup kedilere veriyordum. afiyetle yiyorlardı.

  • sen olmayan cocuk benim  (12.11.14 10:03:38)
Ben o yağı makarna sosu yaparken kullanıyorum ton balığını makarnayla yiyeceksem

  • steward  (12.11.14 11:59:13)
sen olmayan cocuk benim +1
kedi köpek hepsi yiyor açlıktan.

  • yue  (12.11.14 12:13:33)
kediler motoru bozuyor. ekmekle karışsa az daha iyi olur belki ama çok yerseler sindiremiyorlar. götleri biryantinli dolaşıyorlar birkaç gün.

  • namus ninjası  (12.11.14 12:26:50)