[]

Kiracı; elektrik, su doğalgaz gibi faturaları kendi adına almak zorunda mı?

SB.

En son duyurusunu açtığım 500 küsür liralık elektrik faturası için yasal işlemler başlatmak üzereyim. Fakat böyle bir şey var mı öğrenmem lazım. Eğer bu varsa kaynağını gösterebilir misiniz?

Çok teşekkür ederim şimdiden...

 
"Yasal olarak böyle bir zorunluluk yoktur."

www.emlakdanismanlari.com
  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (11.11.14 16:41:30) 
kanunen yok. olsa bilirdim^^


  • trajikomix  (11.11.14 18:02:00) 
Kiracının yararına olacağı için alınıyor üstüne. Önceden kalma borç varsa çıkıyor ortaya hem.


  • emirkulu  (11.11.14 18:18:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.