evde altın saklamak

bankalara çok gıcığım, paramla altın alıp evde saklasam maddi olarak ne kaybım olur?

hırsızlık durumunda tümünü kaybedebilirsin.

  • inheritance  (11.11.14 15:06:16)
hırsızlık diye birşey var. geri getiremezsin çalınırsa.

  • innerbliss  (11.11.14 15:06:27)
hırsızlık dışında, bozdururken filan bir kaybım olur mu?

  • Sarix  (11.11.14 15:07:14)
niye olsun ki? bu işin büyük bölümü sizin tariflediğiniz şekilde yapılıyor. savaş falan çıkarsa alıp kaçabilir sağa sola rüşvet olarak verebilirsiniz evde tutmak mantıklı bir iş.
hırsız girerse ona da iyilik olur hem yazık adama ailesini geçindirmeye çalışıyor falan..

  • ozdek  (11.11.14 15:11:33)
valla saklamak saklamamak pek önemli değil. zira dedektör ile gezen hırsızlar var.

  • ykyt  (11.11.14 15:13:51)
Çalınmadığı sürece bir kaybın olmaz, annemin evde altın saklamak için çok fantastik yöntemleri var. Her seferinde hırsızların da anne kafasıyla düşünüp ilk o noktalara baktığını söylüyorum ama dinlemiyor beni. Evde saklayacaksanız bu detay aklınızda bulunsun.

  • angelus  (11.11.14 15:14:01)
hırsızlık dışında kaybın olmaz. hatta daha iyi bile olur. ama hırsız girer hepsini götürürse arkasından ağlarsın.
bende bankalara ayar oluyorum ama eşimin kullanmadığı ziynet eşyalarını ve altınları banka kasasında tutuyorum.

  • battal gemalmaz  (11.11.14 15:30:15)
enpara.com da altın hesabı açtır kafan rahat etsin.

  • prompter  (11.11.14 16:04:58)
evde kasada sakklıyorum düğünden beri (4 sene).
yaptığım hesapta hiçbir yatırım daha fazla kar getirmeyeceğini gördüm.

bir kasa al, evde sakla derim ben.
  • teritori  (11.11.14 16:31:41)
Altın aşağı yönlü şu anda. Bu yeterli bir maddi kayıp.

  • arnold schwarzeneger  (12.11.14 08:27:40)