icloud şifrem

merhaba arkadaşlar

biraz içinden çıkılmaz bir sorum var belki daha önce başına gelen vardır bana yardım edebilirsiniz

ıphone telefonumda daha onceden ıcloud hesabımı girmiştim fakat şimdi şifresini hatırlamıyorum.mail adresi daha önce çalıştığım şirketin mail adresi olduğu için o adrese şirfe sıfırlama maili gönderemiyorum.kurtarma sorularının cevaplarını biliyorum cevapları yazıyorum fakat ondada hata veriyor.
ben bu durumda ne yapabilirim? cihazı sıfırladım ama açamıyorum şimdi?
mail adresini kullanmıyorum,cevapları kabul etmiyor? nasıl sıfırlayabilirim??

daha önce çalıştığın şirketin IT departmanından bi tanıdığın falan yok mu el altından ulaşabilecek ?

  • delineron  (11.11.14 13:14:29)