Uydunet + Teledünya 29TL Nasıl

Arkadaşlar selamlar.

Superonline ADSL ve Digiturk'e toplamda 120TL veriyorum hem de 1.5 yıldır. enayiliğime doymayayım. Şimdi araştırdım da,

29 TL'ye uydunet+teledünya var. bunu alacağım. ne diyorsunuz, yorumunuz nedir, 'dur yapma!' diyen var mı?

simdi superonline fiber+digiturk full paket kullaniyosan kesmez sizi kablonet.

o yuzden 29 tl'ye aldiginiz paketteki kanallar ve uydunetin hizi da sizin icin uygunsa beklediginiz hata :)

not: digiturk'ten kurtulabilmek icin receiver'i bayiye gidip firlatmak zorunda kalmistim. o konuda basarilar dilerim simdiden.
  • brkylmz  (11.11.14 07:35:01)
ben o kadar memnunum ki uydunet'ten 5 yıldır. bugün netsiz kalsam yine uydunet alırdım. 1-3-10 ve 50 mbps'sini kullandım. şu an da 50 mbps kullanıyorum. ben çok memnunum. lokasyon mecidiyeköy. burada hizmetleri iyi.

  • mermize  (11.11.14 07:36:35)
Ben kullaniyorum. Tek problem 25 gb akk olmasi.

Dolayisiyla 3 mbite dusuyor hiz.
  • kosun lan mevzu var  (11.11.14 07:40:28)
uydunet en iyisi şu anda. bazı kanallarını internet üzerinden de izleyebiliyorsunuz.

  • satafatli  (11.11.14 07:52:24)
Çuvalla para ödüyoruz başka yerlere.. Tabi ki süper fiyat hiç düşünme geç..

  • white35  (11.11.14 07:55:51)
uydunet ve teledünya kullanıyorum. son derece memnunum.

  • teknikekip  (11.11.14 08:18:26)
Superonline'ın bir kampanyası var. IPTV + internet ile birlikte 50 lira civarına geliyor. Teledünyadan ben şahsen memnunum ama internet hızı bakımından yarışamıyor superonline ile. Bence dediğime bir bakın.

  • uckac  (11.11.14 08:19:12)
Oturduğun yerde uydunet kutusu olmayabilir, kontrol etmelisin. Mesela bizde yok, enayi gibi bayılıyoruz bir dolu parayı TTNET'e ve TiviBu'ya.

  • franz kafka  (11.11.14 08:32:10)
teledünya'da digiturke göre daha az kanal var.
29 liralık paket 10mbitlik 25gb akk'li pakettir.

kablo tv şebekesi varsa ve yukarıda dediklerim uygunsa geç.
  • sutlu nescafe  (11.11.14 09:05:21)
Ben ikisini de kullanıyorum. 19 TL Teledünya 39 TL Uydunet' e veriyroum. TEledünya iyidir, sorunsuzdur ama kanal az. O yüzden D-SMART a geçmeyi düşünüyorum. Teledünya' da HD yerel kanallar yok denecek kadar az. Star HD vardı, geçen o da gitti. Aradım kendileri artık olmayacakmış.

  • liriamer  (11.11.14 09:18:56)
Kablonet kullanıcısıyım. Teledünya HD + 10MB internete aylık toplam 50TL ödüyorum. Memnunum.

Kanal sayısı az demişler ama tv izleme alışkanlıklarına göre değişir. Bana göre çok bile!? İşiniz gücünüz yok mu, niye tv seyrediyorsunuz?
  • fever  (11.11.14 09:27:56)