ununu elemiş eleğini asmış dizi tavsiyesi

sevgili emmyliler , şöyle hergün farklı farklı dizileri 1'er bölüm izleyeceğim bir dizi programım olsun istiyorum. o yüzden de finalini yapmış , bir sonraki bölümünü heyecanla bekleyeceğim dizi önerilerinize ihtiyacım var. 3-5 sezon sürse tadından yenmez. daha fazlası bayıyor.

prison break izleme listemde , lost hakkında kararsızım.

tarz olarak da fikir verir belki , izlediklerim de şunlar.

-breaking bad
-rome
-the tudors
-fringe
-spartacus

dexter

  • franz kafka  (11.11.14 01:01:55)
ilk ben yazcam, house of cards

  • e_rsin  (11.11.14 01:06:30)
house md. - 8 sezon / tıpla içli dışlı olmasan bile alttan verilen mesajlar olsun, sorgulanan şeyler olsun güzeldir.

  • darkest hour  (11.11.14 01:13:24)
house of cards bitmedi

  • clones  (11.11.14 01:23:14)
Bored to Death. Üç sezoncuk bir şey, sonraki bölümünü heyecanla beklemezsin ama komik dizidir, gülersin.

  • i was made for you  (11.11.14 01:26:29)
angel(buffy the vampire slayer spinoff'u, izleyeceksen btvs de izlenecek)
battlestar galactica
caprica(bsg prequel'i)
chuck
dexter
futurama(7 sezon ama bölümler az ve kısa, ayrıca eğlenceli)
heroes(çok iyi değil ama gideri var, hiro hatrına izlenir)
house m.d.+1, keşke 8 değil 18 sezon olsa da biz de izlesek daha...
leverage, yine çok iyi değil ama gideri var.
nikita(lyndsy <3)
oz
revolution(final yapamadan iptal edildi, çok da iyi olmasa da bölümler sıkmadan izletiyordu kendini)
spartacus serisi komple izlenir gota dahil.
todd & the book of pure evil, iki sezonluk kısa ama gayet güzel bir dizi bu da.
torchwood(doctor who spinoff'u)
true blood, yine çok iyi denemeyecek ama gayet de izlenecek dizilerden...
how i met your mother, bölüm süreleri yarısı kadar olduğuna göre sezon sayısını da yarısı kadar sayarsak aslında çok uzun değil.
testees, tek sezon kısacık bir komedi. güzeldi...
angels in america, uzun bir film gibi daha çok.
lostu da izle bence

en azından bunları kesin izle
BSG
Chuck
Futurama
Dexter
House
Nikita
OZ
Spartacus
Todd...
  • ucan spagetticanavari  (11.11.14 01:32:49 ~ 01:35:06)
bir ton dizi izledim, bence televizyon tarihinin başına gelmiş en iyi şeylerden;

forbrydelsen, ilk sezonu 20 saat, 4 günde bitirdim.

he eğer bunu izlemicem diyerek kaybetmek istiyorsan yukarıda önerilenlerden house md'e +1 verebilirim. ama her bölümden sonra bir dahaki bölüme hemen geçmeliyim demiyorsun, olay bitiyor çünkü. ama bazı bölümleri de bitirdikten sonra diğer bölümü açmadan edemiyorsun
  • hellojack  (11.11.14 01:42:34 ~ 01:44:21)
oz

  • t joe  (11.11.14 07:43:42)
community,
futurama,
the office,
parks and recreation,
that '70s show,
chuck,
dexter
  • inheritance  (11.11.14 08:09:14)
oz iyidir.
hapishane filmi. biraz şiddet ve ibnelik teması var.

  • yapma volkan  (11.11.14 08:55:08)
yazılmamışlardan yazayım ben de. lost da bir fenomen sonuçta izle bir şey kaybetmezsin ilk dört sezon alıp götürüyor adamı.

bitmiş olanlardan:

(bkz: the wire)
(bkz: boardwalk empire)
(bkz: treme) (özellikle caz seviyorsan kaçırma)
(bkz: the 4400)
(bkz: scrubs)
(bkz: the lost room) (mini dizi zaten 4.5 saat sürüyor toplamda izlemediysen kaçırma)

bitmemiş olanlardan:

(bkz: the leftovers)
(bkz: true detective)
(bkz: vikings)
(bkz: game of thrones)
  • argent dawn  (11.11.14 09:03:13)