genel olarak nasıl bir sıklıkla film izliyorsunuz? sinema,torrent vs.

günde? haftada ya da ayda kaç tane?
film izlemek hobileriniz arasında kaçıncı sırada?

cidden merak ettim.
ben torrentten indirip izleyenleri merak ediyorum çünkü bu daha bir emek.
filmi bul, indir, izle filan bu tam hobi ya da net üzerinden izleme vs.
hangisi?

yılda 3-5 film izlerim genelde. torrent...
üçüncü sırada filan sanırım.

bu arada nesi emek ya? düzgün bir trackerde üyelik varsa her türlü filmi rahat rahat buluyorsun uzun uzun aramadan... kaliteli izleyebiliyorsun en azından.
ptp-hdb film için iyidir... ama bulmak zor.
  • ucan spagetticanavari  (10.11.14 22:15:05 ~ 22:16:22)
her perşembe cinemaximum 6 tl'ye giriyorum. yalnız 25dk reklam oynuyor o yüzden 30dk sonra giriyorum filme

  • divit  (10.11.14 22:15:19)
haftada 3 kere falan izlerim ama sinemada değil vaktim yok.iş yerinde indirip anca..

  • mantarliborek  (10.11.14 22:16:38)
Yilda 3-4 film anca,cok sıkılıyorum.

  • Lola90  (10.11.14 22:21:39)
televizyonda dolaşırken action denk gelirse izlerim.

sıralamada ilk onda değil hobi olarak.
  • namus ninjası  (10.11.14 22:24:12 ~ 22:39:14)
sinemada -her hafta gösterime giren yeni filmlerin ilgimi çektiği varsayımıyla- ayda 4 defa izlerim. illa ki sinemaya gideyim diye zorlamam kendimi. dediğim gibi, gösterimdeki filme göre sıklık değişiyor.

televizyonda tüm gün moviemax kanalları açıktır. her gün 1 film (en az) izlerim.

bunun dışında, torrent'ten de indirip izlerim.

ben bayağı bir film izliyorum. şimdiye dek dizilerle filan toplam 1000'den fazla yapım izledim. 29 yaşındayım.

dvd koleksiyonum da var ayrıca.
  • m e l t e m  (10.11.14 22:24:49)
şimdi aga durun kafam durdu.

yılda 3-4 kere film izleyen birinin üçüncü sırada hobisi nasıl film izlemek oluyor?

bir de arkadaş hobisi arasında film izlemek olmayan biri ne yapar lan? onu da merak ettim.
  • yapma volkan  (10.11.14 22:25:16)
yilda 150-200
ilk sirada diyebilirim.

  • bohr atom modeli  (10.11.14 22:25:28 ~ 22:25:52)
2-3 yılda bir sinemaya gidiyorum. onun dışında hafta da 2*3 film izliyorum torrent sağ olsun.
sıralama yapmadım ama ilk onda olma ihtimali çok yüksek.

  • kuzey li  (10.11.14 22:29:27)
en büyük hobilerimden biridir film izlemek. yalnız son zamanda dizi filmin önüne geçti benim için. o yüzden yaklaşık 2 aydır hiç film izlemedim. hergün dizi izliyorum ama aralıksız. birkaç bölüm hem de. sürükleyici dizileri tercih ettiğim için sonraki bölümünü her zaman merak ediyorum, o yüzden de sürekli izlemek istiyorum. bu sebepten filmlere ara verdim bir süredir. iyi de oldu aslında. özledim çünkü film izlemeyi. internetten izlemem hiç, torrent'ten indirir öyle izlerim. harddiskimde 750 kadar film var zaten, hepsi de mutlaka izlenmesi gereken filmler. indirmiştim zamanında. izlemek istediğimde onların içinden seçer izlerim. iyi hatırlattın ayrıca, filmlere dönmenin vakti geldi.

  • lionel andres  (11.11.14 08:44:27)
@volkan birinci sırada dizi izlemek olunca ve izlediği dizi sayısı şuan 60'ı geçmişken bir insan film izlemeye pek vakit ayıramayabiliyor.
ayrıca dizi gibi uzun bir süreç olmadığından, sadece 2-3 saat sürdüğünden de bir dizi süresini doldurabilmek için onlarca film bulmak gerekiyor, e ben de haliyle eskiden dizi olayına girmeden bol bol film izlediğimden şimdi izleyecek o kadar film bulamam. daha zor iş :D
ama izlerken seviyorum yani... dizi izlemek-anime izlemek-film izlemek
  • ucan spagetticanavari  (11.11.14 10:25:48)