şu mini nargile ne ayak? kullanan oldu mu:)

2 tane ürün var. 1 tanesi değişik bir şey. bu nedir böyle nargile zevki verir mi ki?

urun.gittigidiyor.com

bir de bu 20 cmlik nargileler var.

urun.gittigidiyor.com

bunlar güzel mi? nargile içmeyi seven biriyim. hafta sonları bazen alıp keyif yapabilirim.

o cep şeyini bilmemde ufak nargile iş görmüyor

  • damla cikolata  (10.11.14 19:59:37)
20liği kuzen aldı ilk seferi güzel oldu ama ondan sonra dandik çıktı hep. ya da o beceremedi :D

  • mattiadestro  (10.11.14 20:05:21 ~ 20:05:40)
neyse ufağı dandik gibi evet. büyük boy alayım bari madem ufak olmuyor. fiyatı da 50 liraymış. lan bunlar ne ucuz böyle? ben 20 lira zaten içmeye veriyorum.

  • yapma volkan  (10.11.14 20:07:25)
2. İçin konuşuyorum sürekli kullanılmaz.o normal nargile keyfini vermiyo bir çok dezavantajı var

  • topraam  (10.11.14 20:07:34)
2. iş görmez. az biraz büyüğü iyi oluyor.

  • siradisi00  (10.11.14 20:18:20)
ufak olanı tütüne gelmez. diğeri de çok keyif vermez. biraz büyükçe bir nargile al keyif yapmak istiyorsan. standart boylarda olsun yani en azından.

edit: ufak olan dediğim cep nargilesi diye adlandırılan.
  • dinsiz adam  (10.11.14 20:18:45 ~ 20:19:17)
üstteki mini bong, nargilede de işe yarar muhtemelen ama sanmıyorum ki asıl amacı nargile olsun.

  • lucy in the sky  (10.11.14 20:19:21)
urun.gittigidiyor.com

aha bunu alayım o zaman.
  • yapma volkan  (10.11.14 20:25:00)
1.sıradaki mibi bong (argoda fayfa da denir, almanca boru manasında)

esrar sarmasını bilmeyen üşengeç kadınlar için üretilmiştir. Amsterdam'da yolda yürürken, yumruk yapıp avucunun içinden çeken kızları görürsünüz. İlandaki görselde suç teşkil etmesin diye marpuça tek dal sigara koyulmuş ama o hazneye marihuana konularak tüketilir.

2.sıradaki süs amaçlı nargile. Tabi hem tütün hem de aklına gelen her tür uyuşturucu tüketilebiir bununla da.

Amacın nargile içmekse o zaman kafelerdeki büyüklerinden almalısın. Bu gösterdiklerinin haznesi ufak olduğundan her nefesten sonra tütün ve közü yenilemen lazım. İç, temizle, doldur, yak, tekrar iç uzun iş anlayacağın.

afiyet olsun..
  • Fayfa  (10.11.14 20:31:02)
nargileyi gözünle görüp almanda fayda var. nargile hususu ne yazık ki basit bir olay değil.
bir kere hava kaçırmadığından emin olcan. bağlantı noktalarına plastik conta konmuş mu?
sonracığıma tütün konulan yer geniş ve yüksek olursa iyi olur. yoksa ateş hemen yakıyor, yanık tadı veriyor.
hortumun dış koruması iyi olmazsa hemen kırılıyor, içine çekememeye başlıyorsun.

ateşi koymak için kendi alüminyum folyolarından alsan iyi olur. geçen sefer süzgeç üstüne koyalım dedik verim alamadık.

bunun gibi bir ton ayrıntısı var. tabi yine sen bilirsin.
daha kömür ve tütün kalitesi konusuna girmedim dikkat ettiysen. :)
  • siradisi00  (10.11.14 21:53:46)