içlik alsak ya bana

askere gitçem aralıkta. soğuk yerlere gidiyorum, içlik almam lazım. biliyorum askerde veriyorlar ama bir çift de ben alcam. şunu almayı düşünüyorum. ne dersiniz, alayım mı yoksa başka öneriniz var mı?

deve tüyü bel korsesi. en az ağırlıkla en önemli yeri korursun hacıabi.

  • namus ninjası  (10.11.14 14:34:07)
al abi affetme. fiyat falan bilmem ama 1 tane mutlaka götür yanında kaliteli bişi. acemilikte bize verilenler artık koyun mu keçimi ne kokuyodu bilmiyorum ama ahır gibiydi kokusu.

  • t joe  (10.11.14 14:36:42)
yannız rengine dikkat et, kimi takıyor, illa ordunun kullandığı renklerde olsun istiyor.

  • Tutesh  (10.11.14 14:41:17)
al bence de.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (10.11.14 14:48:10)
termalden ziyade hasyün olanları tavsiye ederim.

  • teritori  (10.11.14 14:50:30)
askerlikte verdiklerini giydiğinde terleyince direk koyun gibi kokmaya başlıyorsun. bence dışardan aldığın 2 içlik olsun yanında

  • gaza gelen  (10.11.14 14:51:46)
yünden şaşmayın hocam. o termal mermallerin çoğu hikaye.

  • dahili meddah  (10.11.14 15:17:38)
gittiğin yere bağlı olarak izin vermeyebilirler.
bence hiç kasma gittiğin yerdeki askeri malzeme dükkanından alırsın.

  • yalnux  (10.11.14 15:25:29)
bence al. gerçi askere giderken mümkün olduğunca sade gitmek gerek, çünkü nizamiyeden girerken zaten ne var yoksa atmaya çalışıyorlar. ben yine de içlik almıştım gerçi ama içime giyip gitmiştim :)

bi de rengi de sorun olabilir. benimki siyahtı ama hatırlamıyorum belki siyaha da izin vermeyebilirler gittiğin yere göre değişir.

ha bi de askerde verdikleri böyle kıldan gibi bişeydi. nefret ederim öyle kıllı kıyafetlerden. bu da aklında bulunsun.

özet olarak sen bi tane al giderken içine giy öyle git :) gideceğin yer baya soğuksa 2 tane al.
  • willow  (10.11.14 16:50:16 ~ 16:51:02)
Decathlon'u da bir ziyaret etmenizi tavsiye ederim, ucuz ve kaliteli dağcı malzemeleri satılıyor orada da.

  • sevgikusunkanadinda  (10.11.14 17:04:54)
lafuma al
alt ust 100e geliyo leventte vardi bi magazada

  • superb  (10.11.14 17:06:29)
Bu kadar para vermeye gerek yok bence.. Burada ki % 100 yün ürünleri incelemeni tavsiye ederim...

www.bulabilirim.com
  • white35  (10.11.14 18:57:22)