amerikadan iphone 6 almak

520 dolar yani hemen hemen 1500 tl ye geliyor ..Normal fiyatı 2300 tl falan. Sizce değer mi ?
www.americanbuyback.com Ne düsünüyorsunuz ?

bu siteyi ilk kez duydum. daha önce kullandın mı önerir misin?

ben yurtdışından ürün alırken fiyat farkı değil de oranı kuruyorum. yani telefonun fiyatı yurtdışında ne kadar ucuz? burda da oran 2/3 nerdeyse. bence alınır. hatta bana da geitrt:)

ek: bu arada verdiğin site satış yapmıyor sanırım. sadece alım yapıyor.
  • lehim ve havya ile mikrocip yapan adam  (10.11.14 13:14:03 ~ 13:19:37)
buradaki apple store amerikadan alınmış ürünlere bakmıyor onu da aklınızda bulundurun.

  • inheritance  (10.11.14 14:22:42 ~ 14:22:48)
bakmasın. ben amerikadan almıştım iphone 4 ümü 1.200 tl ye. burada 2000 tl idi. hiç gerek olmadı servise gitmesine. düşürdüm ekranını kırdım zaten garanti dışı bir durum. dışarıda yaptırdım 100 kağıda. amerikadan gelen giden birileri varsa onlara aldır derim.

  • andy kaufman  (10.11.14 14:31:50)
maliyeti iyi hesaplamak gerekiyor;
iPhone fiyatı + Vergi (çoğu eyalette) + Pasaporttaki hakkını harcamak(veya başkasından 100TL'ye almak) + 100 TL kayıt vergisi + bu işlemlerle uğraşmak
Tüm bunları topladıktan sonra Türkiye'de garantili olmadığı için girdiğin risk ve satarken değerinin düşeceğini göz önünde bulundurmak gerek.
Alma amerikadan
  • michael_knight  (10.11.14 18:59:39 ~ 19:00:04)