güzelsin dedik hata mı ettik bayan?

anlamıyorum ki lan, flört sitesindesin, yaşın yaşıma uygun, ilgi alanların falan tamam, uyuyor, kültürümüz denk, tipsiz de değilim, altı üstü "huzur veren bi güzelliğin var, yanılıyor muyum?" gibi bir şey söylemişim lafa girerken, artık nasıl şikayet ettinse ilk mesajımda ip ban yemişim, yani yüzüne bakılacak adam değilsin desen bu kadar koymazdı..
ayıp değil mi bu yaptığın bayan?

'huzur veren bi güzelliğin var, yanılıyor muyum?' bu nasıl bir cümle yav :))
hadi huzur veren bir güzellik dedin tamam ama o sonda ki yanılıyor muyum nedir?

  • rock n roll  (10.11.14 13:17:29)
yeaa dublaj ingilizcesi işte. napam kız yabancı?
bu arada rus kızlarını dezenformatif tanıtan götoşlara buradan çok selam. iyi sıkmmışsınız. haddimi bileyim diye en orta halli kıza yazdım, göd oldum.

  • namus ninjası  (10.11.14 13:21:07)
hangi site yahu xD

  • ayse kadin fasulyesi  (10.11.14 13:21:12)
1-bayan çirkin bir kelime.
2-huzur veren güzellik nedir arkadaş, ayder yaylası'na mı iltifat ediyorsunuz? iltifatsa hakkını verin, kibar olmak için böyle anlamsız cümleler kurmayın.
3-yanılıyor muyum da çok anlamsız olmuş. onay bekler gibi..
  • bradshaw  (10.11.14 13:22:35)
love.mail.ru
znakomstva.
ve evet hayat bana güzel. 2 yıldır yaban ellerde yalnızım lan biriniz sordunuz mu ninja bi ihtiyacın var mı diye? hafta sonu soçide bi akşamım geçsin, sahilde yürüyelim istedim çok mu? 2 yıl diyoum hüoo..
  • namus ninjası  (10.11.14 13:24:39)
yanlış kadınlara güzel diyorsun. bana de :)
(ben ikidir sana yürüyorum ama nedenini unuttum)

  • sheridans  (10.11.14 13:25:14)
hacı sen yakışıklı adamsın ortamlara gir öyle şansını dene.
2 mınagoyyim az değil, la adamın eli ayağı titrer la. millet seni parkinson sanar la hacı.

  • seyduna6687  (10.11.14 14:11:43)
  • namus ninjası  (10.11.14 14:22:26)
tipini bilmem de kayahanlık da var galiba biraz :)

"huzur veriyor ılık nefesin
bu gece sen daha güzelsin"
  • rare  (10.11.14 14:28:00)
daha çok selami şahinlik var bende.

  • namus ninjası  (10.11.14 14:30:20)
@yesilimtrak www.google.com.tr

  • rare  (10.11.14 14:49:03 ~ 14:49:37)
orijinal metni yazsanıza ne dediniz tam olarak? :)

  • icemint  (10.11.14 15:00:34)
kadayıf nincası asjdgasasdg
çirkinsin işte çirkin. bide heryere işiyosun kim napsın seni.

(sheridans bu sefer kıskançlık yapmıcam, sen belanı arıyosun bacım buyur senin olsun)
  • emirkulu  (10.11.14 15:04:50)
"hi daria, i saw a pure restful beauty when i looked at you" demişim karşim. sonunda da "am i wrong" demişim sıvamışım. o da bloklamış. daha deşecek misiniz yaramı?

  • namus ninjası  (10.11.14 15:07:46)
  • emirkulu  (10.11.14 15:09:49)
hay senin ingilizcene o ne lan. restful ne lan. böyle bi kelime var mı ki? peaceful falan daha oturaklı sallayaydın keşke, direkt sözlüğe huzur veren yazıp karşısındaki kelimeyi yabıştırmışsın. am i wrong ahahahah

  • emirkulu  (10.11.14 15:12:24)
bu memi kaçırmışım, anlamadım.

  • namus ninjası  (10.11.14 15:13:08)
karşımdakinin native anglofon speaker olmadığını arz ederim.
sadede gelelim, gramer ve vocabulary hariç hatam yok işte.

  • namus ninjası  (10.11.14 15:14:30)
Hayalimdeki nincanın resmi o mem.

Restful ölümü çağrıştırıyo, seni satsnik sanmış olabilir. Caps ver bakalım bi sebebini anlarız

Ek: Türk olduğunu yazmışsan kız ondan kaçmıştır, bide kimbilir yaşı ne kadar küçüktü kızın dede öldiiiii diyerek blokladı seni asdgsfssf
  • emirkulu  (10.11.14 15:28:24 ~ 15:30:43)
nerede aradığın önemli. imkansız değil ama internetten manitamı olur la

  • gokhan atestepe  (11.11.14 16:47:43)
boşver ya kim o bağyanın aklından neler geçti de öyle bi şey yaptı. bazı bağyanları anlamak gerçekten imkansız boşuna kasma yukarıdaki link'in aksine bence bağyanlar da bağyanları anlayamıyor. en azından bu örnekteki gibi garip bağyanları.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.11.14 16:52:34)