Clone Wars izlenir mi?

Merhaba Duyuru,

Filmlerinden oyunlarına, (kitaplarını okumadım, zira kapağına film afişi basılmış kitaplar hiç samimi gelmez bana) her şeyiyle sevdiğim Star Wars'ın Clone Wars animasyonu izlemeye değer mi dersiniz?

Genndy Tartakovsky'nin Cartoon Network için yaptığını çok çok severim. Hatta keşke filmlerde de o çizgi filmde yer alan ayrıntılar olsaymış...Her neyse, Nickelodeon'da yayınlanan ve 5-6 sezon olmuş animasyon gerçekten izlemeye değer mi? çünkü ilk bölümlerinde Anakin'e padawan vermişlerdi ben de "bu ney lan böyle.." diyerek izlemedim, o günden beridir ön yargıyla yaklaşıyorum bu animasyona.

Ne dersiniz, bi şans vereyim mi yoksa sadece yeni çıkan Rebels'i mi takip edeyim?

clone wars dizisi disney'in satın almasından sonra canon dahilinde kalan ender yapımlardandır izlemekte fayda var.

  • nuka cola  (10.11.14 12:54:27)