outlook hesap ayarları

godaddy den kullandigim 2-3 domaine ait mail hesapları var, bunlarda sorun yok,

ancak son aldigim domaine ait mail hesabını kuramıyorum, port nolarını değiştirdim, gelen/giden posta sunucusunu mail.domainismi.com şeklinde yaptım, onların vermiş olduğu pop.europe.secureserver.net şeklinde de yaptım ama yookk!!

çıldırmak üzereyim mail hesabı kurulmuyor acil yardım lütfen :(

Eklemek istediğiniz e-posta hesabı;

a) POP3 mü, IMAP mı, önce bundan emin olun.

b) Kullanıcı girişinde güvenlik seviyesi nedir, kontrol edin.

c) Gelen/giden postalarda güvenlik ayarı doğru seçilmiş mi, buna bakın.

Eğer bu üç adımdan da eminseniz yeni e-posta hesabınız geçici oşarak yanıt veremiyor olabilir. Sakin saatlerde tekrar deneyin.
  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (10.11.14 12:19:43)
a) pop3
b) nereden bakabilirim?
c) doğru seçilmiş sadece giden smtpout.europe.secureserver.net yazdığım zaman sürekli şifre soruyor, girdiğim halde tekrar ediyor.

sınama mailinde gelen de yeşil tik oluyor giden hatalı
  • Mügüs  (10.11.14 12:24:32)
Ayarlar/İleri düzey kısmından Kapı: 110 olarak ayarla ve SSL Kullan kısmını aktif et.

110 ile çalışmazsa bir de 993'ü dene ama 110 derdine derman olacaktır.

bol şans..
  • Fayfa  (10.11.14 12:25:11)
@fayda vallahi oldu :)))) çok teşekkürler!!

  • Mügüs  (10.11.14 12:29:17)