annem bugün doğmuş

ve de çiçek yollayacagım,
orkide mi?
efendim yoksa kır çiçeği mi, gül mü?
ne yollayayım?
biraz morali bozuk bu ara

istediğin çiçeği gönder. sadece doğum gününü kutlasan bile çok mutlu olur. doğum günü kutlu olsun.

  • rock n roll  (10.11.14 10:27:48)
rock n roll + 1
İstediğin çiçek olur da, özellikle sevdiği bir çiçek iyi de olabilir, kötü de.

Annem haşhaşlı ekmeği çok sever. Zamanında kötü bir dönemden geçtiğinde ağzı tatlansın diye haşhaşlı ekmek almıştım bir iki gün üst üste. Sonrasında haşhaşlı ekmekle o günleri özdeşleştirdi kafasında. Şimdi ne zaman haşhaşlı ekmek yese, önce derin bir nefes ve bir ah çekiyor.
  • aychovsky  (10.11.14 10:41:32)
Kasımpatı gönder. Tam mevsimi ve bence dünyanın en güzel çiçeği.

  • buff  (10.11.14 10:47:36)
orkide yolla, senelerce çiçek açmaya devam ediyor basit bir bakımla.
Hayvani fiyattaysa yollama ama, Migros'ta 20 lira şu anda :)

  • whoosie  (10.11.14 11:07:58)
Orkide +1

  • mahnita  (10.11.14 12:02:34)
orkideyi yolladım umarım begenir, teşekkür ederim :)

  • Kalinka  (10.11.14 12:11:28)