cnbc-e dizi sormaca

Merhaba dizi severler,

Dün spor salonunda koşarken cnbc-e'de bir dizi izleme fırsatım oldu. yarısına kadar izleyebildim ancak ismini alamadım. yayın akışına baktım dün tüm yayınlanan dizileri google görsellerde arattım ancak bulamadım.

kısaca bir kel ve bir yakışıklı 2 ajanımız gizli operasyon merkezine yapılan baskında meksikaya kaçan şişman bir abimizin peşinden meksikaya gittiler. adamı alıp amerikaya geri getireceklerdi. merkezi basan 4 kişi merkezden serverları alıp araba da yakmışlar gibi bir konusu vardı. bu dizinin adını bilen varsa makbule geçecek.

tenk yu.

saat kaçta izledin bilmiyorum ama fargo diyesim geldi içimden aksam yayınlanmıştı her bölüm mini dizi gibi olduğundan ve yeni başladığından belki görsellerden bulamamışsındır

  • zenc  (10.11.14 09:51:42 ~ 09:52:16)
NCIS: Los Angeles imiş ismi dizinin.

İzlediğim bölüm ise Season 6 Episode 5 - Black Bugdet imiş.

Teşekkürler.
  • fallthepieces  (10.11.14 09:56:41)
ncis: la normalde foxcrime da yayınlanıyor, orada da daha 6. sezona gelmedi. cnbc-e nin sayfasında bu dizi ile ilgili bir şey bulamadım.

  • inheritance  (10.11.14 10:44:02)
@inheritance

sen söyleyince anımsadım bende şimdi cnbc-e'den dizimax'a çevirmiştim kanalı orada izlemiştim. teşekkürler.
  • fallthepieces  (10.11.14 10:57:25)