[]

anne için dokunmatik telefon önerisi

arama kısmını kullandım ama genelde 1000 liranın üstünde 8 çekirdekli falan telefon isteyen kişiler duyuru açmış.

menüsü kolay
karakterleri büyük
şarjı çok çabuk bitmeyen
sağlam
fiyatı 600 lirayı geçmeyecek şekilde

dokunmatik bir telefon var mıdır?

 
anneye ben olsam android almazdım.

nokia lumia serisini düşünebilirsin.
  • kosun lan mevzu var  (09.11.14 20:05:44) 
Anne-baba da lumia var, birinde 525 birinde 720. Fontlari filan buyutebiliyorsun, gormede problem olmuyor. Menuler yok, menu var :) o da cok basit.

720nin sarji iki uc gun gidiyor, 525 bir bucuk gider.
  • fakyoras  (09.11.14 20:12:50) 
Moto g


  • adams apple  (09.11.14 20:21:46) 
zte blade saldım anneme gecen sene. 10 numara ucuz şarjı uzun.
www.akakce.com

  • cptxxx  (10.11.14 10:45:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.