öğrenci evine misafir gelmesi?

niye bu kadar rahat olunuyor bu konuda?
ev arkadaşının fikri neden alınmaz yav?

Ben direk kovdum.

1 değil 2 değil.
  • dios  (08.11.14 22:26:54 ~ 22:27:27)
Ortak eve çıkarken yapılan bir anlaşma yoksa isteyen istediği gibi takılır. Misafirin durumuna da bağlı. 5 kişi birden gelip salonda içip gürültü yapmakla, tek arkadaşın gelip kendi odasında takılmaları arasında fark var.

  • long live rock n roll  (08.11.14 22:43:02)
arkadaşına misafir getirme diyemezsin. Misafir seni rahatsız edecek birşey yapıyorsa o sorunu çözersiniz ama misafir gelemez diyemezsin. Yok ben derim bunu diyorsan tek başına eve çıkma seçeneği süper uygun olur sana.

  • maxhoper  (08.11.14 23:11:51)
niye rahatsız olunsun ki? senin odana getirmedikleri sürece ortak kullanım alanlarında başka insanların olması ne gibi bi zarar verir eve? bizde gelen giden eksik olmaz, sadece fırsat bulursak haber veririz birbirimize. fikir alınmalık bi durum yok bu konuda.

  • icim urperiyor  (09.11.14 11:55:12)