Modem satmak

Eski modem boşa çıktı. Kaliteli bir model. 250 lira piyasa fiyatı. Daha önce internette bir şey satmadım hiç. Buradan alıcı bulabilir miyim? Sahibinden ilan dolu olduğu için benimki de arada kaynar gibi geliyor.

Birkaç ay kullanılmış bu arada. İlan mı açayım ne yapayım?

Bi servisten uyelik alınca modem geliyor zaten. Satman zor ama gittigidiyoru deneyebilirsin.

  • dimitri iskete  (08.11.14 22:14:34)
sahibinden'de ilan bir şekilde yerini buluyor abi. detaylı açıklama ve fotoğraf koy. daha çok dikkat çeksin istersen 1 tl'ye yeşil bantla ve kalın fontta yapıyorlar ilanı.

buradan da satabilirsin tabi.
  • Ufuk  (08.11.14 22:15:05 ~ 22:23:21)
NE DEMEK ARADA KAYNAR NE DEMEK?!!

Ekranımı sadece buraya ilan koyarak sattım, daha bugün sahibinden üzerinden xbox'ımı sattım. Arkadaşa oğlum eski kasayı satıcam çevrende varsa söyle dedim. Lan ben alırım 200 verim dedi. Sie lan 250 dedim anlaştık. :)

Arada kaynamaz hacı sen güzel koy ilanı yeter ki. Fotoğraflar ve yazı açıklayıcı olsun
  • metehan01  (08.11.14 22:15:16)
buradan zor ya, bana modem lazım oldu birisi beleşe verdi sağolsun :D

  • divit  (08.11.14 22:48:36)
modem genel olarak zor. bende de piyasası(sıfır 200) lira olan bir modem var duruyor öyle satamadım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.11.14 22:50:47)