ttnet playstore'dan alışveriş işi nasıl oluyor?

ben eve üçüncü olarak geldim, hat benim üstüme değil. ev arkadaşımın üzerine olmalı. yani muhtemelen onun üzerinedir. ben bu lanet football manager'ı 3 taksitleymiş galiba playstore'da, 60 tl'ymiş hem de, ordan alayım istiyorum.

nasıl yapıyoruz? arkadaşımdan onun üyelik bilgilerini alıp onun hesabından falan mı girmem lazım? bilmem gerekenler neler?

Tek şifre alman gerek. Onun için de kayıtlı telefon ya da mail adresi ve arkadaşının kimlik numarası gerek. Bunun dışında oyunu alırken aktivasyon için telefon numarası istiyor. Ona kendi numaranı da yazsan oluyor. Sadece daha önce playstore'da kullanılmamış olmalı.

  • ufukcel  (08.11.14 11:43:03)
aboneliginin uzerine olan emaille tek sifre aliyosun. zaten playstore'da da tivibu'da da hepsinde onu kullaniyosun sonra. aldigin urunun taksidi de faturaya yansiyo. evde vardir abonelik kagidi al onu onune koy, bi de arkadasinin mailini iste 5 dakikaligina baska bi seye ihtiyacin yok.

  • xfestos  (08.11.14 11:45:00)
ben kendim ttnet üyesi değilim deyip tek şifre isteğinde bulundum ama şifre falan göndermedi bu gerizekalılar bana. senin söylediğin hangi yöntem için geçerli, ttnet üyesiyim deyip yardırdığımızda mı? çünkü ttnet üyesiysen kimlik no istiyor.

hat onun da üzerine değilse ne yapabiliriz? uyuyo şimdi ona da soramıyorum. niye şifre göndermiyor bu herifler ya ne rezil bi firma bu.
  • pescador  (08.11.14 11:46:37)
O zaman nasıl oluyor bilmiyorum hep ttnet abonesiyken aldım oyunları. Bence arkadaşın uyanınca hallet. Toplamda faturaya 6 taksitle yansıtılacak şekilde 52 liraya aldım. Daha ucuzunu bulacağını sanmıyorum.

  • ufukcel  (08.11.14 11:49:02)