[]

Araba yarışı oyunu arıyorum (PC için)

Steam'de şu tanıtımı görünce gaza geldim:

www.youtube.com

Tanıtım müziği olsun,yavaşlatılmış sahneler olsun çok güzel yapılmış,hele 32-33. sn'den sonrası baya havalı ama gameplay videolarına bakıyorum, sıradan geliyor. Ruhu olan bir yarış oyunu arıyorum. En son NFS Hot Pursuit 2010'da o hissi yakalamıştım, devam serileri sarmadı. Bir de Colin Mcrae Dirt vardı. Oynayanlar bilirler oyuna bile girmeye gerek yok, menüsünü aç izle, o derece etkileyici. Bu doğrultuda oyun tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Not: Simulasyonla aram pek iyi değildir.

 
need for speed world var, hemde online. buyrun

world.needforspeed.com
  • toujours pure  (08.11.14 15:48:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.