Arsenal O2 forması

şu resimdeki formadan arıyorum. elinde olan ve satmak isteyen, elinde olmayıp da "şurada satılıyor" diyebilecek olan var mı?

img163.imageshack.us

vallahi burda bulmak zor gidip UK'de araştıracaksın.Artık emirates :)

  • paulista  (25.07.09 18:30:12)
elimde var az kullanılmış ama manevi değeri var:)

  • monicapp  (25.07.09 19:15:58)
www.uksoccershop.com

sizin için o2 yazması mı yoksa rengi mi önemli tam bilemiyorum fakat ikisi de aynı formalar renk farklı sanırım tabi o2 yazıyor ikisinin önünde de (03-04 ve 04-05 formaları)
fiyatları can yakar ama çok istiyorsanız değer, kargo olarakta 20 liraya yakın birşey verirsiniz eder size 120 tl civarı

edit: reviewlere baktım yunanistanda yaşayan bir insan yavrusu kargonun 10 günde geldiğini belirtmiş
  • fletch  (26.07.09 00:11:02 ~ 00:46:29)
benim istediğim rengi bordomsu olan evet.
fletch, verdiğiniz linkteki bordo forma satılmış.
monicapp, manevi değeri çok yüksek değilse satabilir misiniz bana?
  • gonion  (26.07.09 03:47:31)
www.uksoccershop.com

subscribe to this product diyin efenim, eğer ellerine geçerse haber veriyorlar size ama bu saatten sonra ellerine geçer mi orasını bilemem
  • fletch  (26.07.09 14:09:27 ~ 14:09:54)