yunan vizesi

merhabalar,

son zamanlarda alan var mı acaba? ne kadar sürüyor? banka hesabında ne kadar olduğuna falan çok bakıyorlar mı?

davetiyeyle kültürel ıvır zıvır türünden vize alacağım, ama aracı şirkettekiler pazartesi başvurursan zor yetişirsin dediler. doğru mudur?

1 haftada çıkıyor da pazartesi başvurursan hangi güne yetişir onu yazmamışsın

  • hellojack  (07.11.14 09:14:44)
randevu alman gerekiyor zaten. kozmos diye bi yer var ordan alacaksın. randevuyu sitesinden alıp şişliye gitmen lazım. ben aracı firmayla çözdüm, komisyon ödüyorsun ama işin temiz oluyor. hesapta para her zaman avantajdıri mal varlığı beyanı, ev, araba vs. gerçi davetiye varsa ihtiyaç olmayabilir, ama yanlış hatırlamıyorsam banka hesap dökümü zorunluydu evraklarda. düzenli maaşın var mı diye bakıyorlar ona. senin işin dar bir zaman aralığındaysa riske girmeyip aracı bir firmayla hallet derim. evrak eksikliğinden ertesi güne kalır işin.

  • ytse jam  (07.11.14 09:19:46 ~ 09:21:42)
valla bizim şirket bir şirket toplantısı için başvurdu. birer ikişer yıl vermişler herkese. diğer ülkeler gibi veriyorlar artık.

  • trocero  (07.11.14 09:36:08)
teşekkürler, 14 kasım'da gitmem gerekiyor yunanistana

  • acan99670  (07.11.14 10:09:28)