[]

iOS 8.1 kullananlar

batarya/pil performansınız nasıl? iOS 7'ye göre.

Sadece sıfırdan kurulum yapanlar cevap verirse sevinirim. iOS 7'den 8'e update şeklinde geçiş yapanların batarya performansı doğru sonuç vermeyecektir çünkü eski sürümde kurulu olan program ve kalıntılar da bataryayı etkileyebilmektedir.

Cevap almak istediğim kişiler telefonu komple sıfırlayıp iOS 8 kuranlardır !!!

 
e o zaman telefonun kaç yıllık olduğu da önemli. os'undan bağımsız olarak pili de zayıflamış olabilir.
sonuç; sağlıklı bilgi alman çok zor.

  • air  (06.11.14 22:40:57 ~ 22:45:18) 
@air

sonuçta iOS 7 ve 8'in yüklendiği cihaz aynı olduğu için yararlı olacaktır diye tahmin ediyorum. Kullanıcılar arasında değerlendirme yapmayacağım. Her kullanıcının cihazındaki değişimi değerlendireceğim.

@animal

iOS7 ye göre nasıl yani? Daha mı iyi daha mı kötü?
  • mr.goodcat  (06.11.14 22:44:15 ~ 22:44:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.