steam - aral mevzusu

sözlükten takip ettim ancak anlamadığım şu, lokasyonu farklı gösterip yine oyunu indirimli fiyattan almak mümkün değil mi ? illa türkiye mi seçmek gerekiyor.

lokasyon seçme diye bir şey yok. ip adresine göre bulunduğun bölgeyi tespit edip ona göre sunulan fiyattan alıyosun.

vpn filan kullanmak da yasak satın alırken. ban yeme ihtimalin var aldığın tüm oyunların uçma ihtimali var. bir şey de diyemezsin çünkü adamlar açık açık yazıyolar yasak olduğunu.
  • birisi.  (06.11.14 08:08:48)
yurt dışında güvendiğin bir arkadaşına şifreni vereceksin o girip alacak.

  • fallthepieces  (06.11.14 08:20:14)
O zaman aral ın yaptığı büyük ayıp.

  • kompisko  (06.11.14 08:27:36)
Tekelleşme derken , yani bu oyun piyasasina baskasi giremiyormu kompisko ithalat adi altinda yurtdisindan oyun getirip satmak yassah mı

  • kompisko  (06.11.14 08:39:17)
2k ilk gun kuru 0.67 den hesaplamisti bu resmen adama takla attiracak bir seydi simdi 170 liradan kimse almayacagi icin bence oturur bir dusunurler diye umuyorum. Ayrica evet cogu oyun fena ucuzladi.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.11.14 12:35:53)