[]

os x yosemite kullananlar

sizde de kablosuz internette sorunlar oluşuyor mu? benim kopmalar, hız düşmeleri takılmalar gibi sorunlar çıkmaya başladı. yosemite ilk çıktığında kurmuştum (final sürüm) sanırım 10.10.1 gelecekmiş ama derde derman olur mu bilmem.
 
bende stabil.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (05.11.14 21:32:35) 
stabil hiçbi sorun yaşamadım


  • prezarlatif  (05.11.14 21:42:49) 
is arkadasim bluetooth sorunu yasiyor, arada klavyesi baglanmiyor.
bende de ayni cihaz var, bt kullanmiyorum herseyim kablolu, alet stabil.

  • disq  (06.11.14 09:47:14) 
stabil dedik nazar değirdiniz, bugün iki üç kez uykudan uyanırken wifi'a otomaik bağlanmama sorunu olmaya başladı.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (07.11.14 12:32:12 ~ 12:32:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.