f harfini nasıl yazıyorsunuz?

Normal klavyede çıkan "f" harfii şekliinde mi yoksa, el yazısınında ki f harfi şeklinde mi? (www.fonttr.com

Düz yazı yazmama rağmen lkokulda öğretilen el yazısı f harfi aklımda kalmış galiba, normal f yapamıyorum :)

Siz napıyorsunuz?

el yazısına yakınsıyor. yazım çokzeldir bu arada, söylemeden edemeyeceğim ^^

  • devilred  (05.11.14 17:30:31)
klavyedeki f gibi. ama hızlı yazınca da p'nin çizgili hali gibi, yani el yazısı şeklinde yapıyorum.

  • m e b  (05.11.14 17:31:38)
o anki ruh halime göre değişiyor :p şaka bir yana benim de yazım güzeldir, görenler bayılır falan. ama benim -istemsizce- birkaç farklı yazı stilim var. hepsi de ayrı güzel. kullandığım kaleme göre falan değişiyor yazılarım.

  • lionel andres  (05.11.14 17:39:19)
normal yazım da el yazısı şeklinde olduğu için f'leri de aynı o şekilde yazıyorum. hatta şu resimdeki yazı stili birebir el yazım diyebilirim.

(git: www.haberlere.com )
  • dust in the wind  (05.11.14 17:48:43)
Yazım bokum gibi. El yazısı şeklinde yazıyorum o yüzden, benden klavyedeki f kadar düzgün f çıkmaz.

  • buff  (05.11.14 17:55:34)
yazı nasıl daha güzel gözükecekse öyle. bazen küçük boylu bir F yapıyorum mesela. ama nefret ediyorum ben f harfinden, t den de öyle. o kadar biçimsiz ve saçmalar ki okurken gözüme batıyorlar. çok çirkinler keşke kullanmasak.

  • iste o kavunici balik  (05.11.14 17:57:03)
Kimi zaman elyazısı modunda (şimdi baktım da Atatürk'ün elyazısına çok benziyor), kimi zaman klavyedeki gibi ancak alt çizgisi sola dolu kıvrık, integral işaretinin küçüğü gibi gibi...

  • franz kafka  (05.11.14 19:42:03)
dostum link kurbağa olmuş. göremiyorum oradakini ama benim yazdığım sanırım el yazısındaki oluyor. yukardan aşağı doğru gelip, alttan sola dönüyorum tam ortadan geçerek koyuyorum o f'nin ortasındaki şeyi.

  • pescador  (05.11.14 19:46:45)