ehliyet için ucuz sağlık kurulu raporu nereden alınır?

Eğitim araştırma 300tl istedi. Devlet hastanelerinde durum nasıl? B ehliyetim olmasına rağmen tekrar almam gerekiyor değil mi?

*A2 alacağım. Şehir - İstanbul

**aynı hastanenin aile hekimliği sağlık raporunu 45 tl ye verebileceklerini söyledi. kurul raporu sanırım diğer sınıf (E vs.) ehliyetlerle alakalı.

sorun çözüldü, ben yanlış yere başvurmuşum. :)
ilginiz, alakanız için teşekkürler.

o ne demek ya 300 lira ne demek? kurs doktor getirmişti 20 lira vermiştik biz 1-2 sene önce? sağlık ocağı veriyor mu bi araştırın

  • metehan01  (05.11.14 12:38:05)
e sınıfı ehliyetse söz konusu olan kurs doktoru sağlık ocağı falan veremez, vermemeli. göz ve kbb doktoru muayenesi olmadan e sınıfı raporu vermek çok yanlış. yarın öbür gün bir trafik kazasında vebal altına girmek.

  • fayfim  (05.11.14 12:39:58)
ben b için özel bi hastaneden (poliklinik tarzı gibi) geçen sene 35 tl ye almıştım. hangi şehirdesiniz?

  • theworldismine  (05.11.14 12:48:23)
Aile hekiminiz verir ucretsiz ben iki hafta once ayni raporu aldim

  • ray simenov  (05.11.14 12:51:39)
sürücü kursu yönlendirdiydi beni, 50 verdim diye hatırlıyorum bi polikliniğe

  • namus ninjası  (05.11.14 13:06:15)
Sağlık ocağının vereceği raporu ehliyet için kabul etmiyorlar. Kursunuzla görüşün, onlar birine yönlendirecektir. Geçen yıl 30 tl vermiştim kursa rapor için, doktoru görmedim bile.. (a2 içindi)

  • annebenenteloldum  (05.11.14 13:07:15)
Nerdesin mevkii olarak anadolu yakasında 20 liraya aldım

  • topraam  (05.11.14 13:12:52)
sağlık raoru ile sağlık kurulu raporu ayrı şeyler. kurul raporu istediklerine emin misiniz? çünkü daha ciddi şeylerde istiyorlar onu. ehliyet için ben 6 sene önce bildiğimiz aile hekimi sağlık raporu almıştım.

  • ayse kadin fasulyesi  (05.11.14 13:23:04)
aile hekimi ücretsiz veriyor, vermezse de birçok poliklinik ve hastanede 50 tl.

  • ytse jam  (05.11.14 13:54:53)
ben de 3-4 ay once 60tl ye aldım. kadıkoy de bahariye de bi ozel poliklinikten.

  • rurouni  (05.11.14 13:55:34)
sağlık ocağından ücretsiz aldım. resmi bi dayanağı yoksa para vermeyin. isterlerse de makbuz fatura falan isteyin rapor vermeye karşılık olarak. vermezlerse şikayet edin.

  • icim urperiyor  (05.11.14 17:32:18)