[]

beyler biz niye hep 4 yiyoruz :(

lan :(
 
çünkü prandelli.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (04.11.14 22:56:45) 
prandelli 4 yıldızı yanlış anlamış şikeyaptığını sanıyor hep 4 yiyor


  • bluebey  (04.11.14 23:11:47) 
baktık 3te kalıyoruz 4'e kendimiz tamamlıyoruz amk :(


  • c1b2k3  (04.11.14 23:12:19) 
prandelli ile alakası yok abi bu maçta çıktı ortaya. adam profesyönel söylüyo oyunculara yapan yapıyor yapmayana da bişey demiyor. sonuçta iş yapıyorlar koca koca adamlar. millet taktik filan diyo. adan ne değişikliği yapacak allsen burak var umut var hangisi oynamış ne fark eder. bu adama gelirken verilen sözler tutuldu mu istediği oyuncular alındı mı ona bakmak lazım. g.sarayda işler osmanlının son zamanları gibi. başarısız olunursa futbolcular para almaya devam ediyor teknik direktör değişiyor. prandelli nin geldiği yerde ise tam tersi oyuncuya şöyle yap dedi mi adam yapmak zorunda çalışmak zorunda. gs buradan kaybediyor. ha prandelli yerine lucescu gelsin. başarısızlık olursa 2 3 sezon teknik direktör yerine futbolcu gönderilsin özellikle yerliler 4. yıl şampiyonlar şapmpiyonu olur takım :)


  • ergenpezeveng  (05.11.14 00:35:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.