İki tv arasında kaldım tavsiyeniz ?

biri 55 inç 100 hz LG smart tv

urun.gittigidiyor.com

diğeri ise 42 inç 900 hz(nası oluyosa) LG 42UB820V 4K UHD

www.teknosa.com

bana 4K teknolojili ikinci seçenek mantıklı geliyor ama yine de düşünceleriniz çok önemli benim için

ilkindeki 100 hz büyük ihtimalle yazılımsız panelin hızı diğeri ise 4k için birazcık ucuz olduğuna göre büyük ihtimalle onun panel hızı daha düşüktür yazılımla 900 hz oluyordur ben de tam bilmiyorum ama öyle bir şeyler işte. 42 inç çok küçük bence.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.11.14 22:38:31)
ikisini de alma bence.

42 kucuk, 55 olanin panel zirdan uyduruk.
  • entrapmen  (04.11.14 22:56:24)
bir de markaya takılman yanlış bence. samsung da sony de çok güzel tv'ler üretiyor. hele sony...

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.11.14 23:03:18)
sen yanlış sularda yüzüyorsun.
öncelikle kaldığın iki tv arasında ekran boyutu çok alakasız kalmış.
ilk yapman gereken kaç metre mesafeden tv izleyeceğin olmalı.
izleyeceğin mesafeye göre kaç inç tv alacağını öğreneksin.
en son aynı inç teki tv seçenekleri arasında kalabilirsin.
lg ve samsungtan şaşma.
  • uykulu_fb  (05.11.14 02:11:36)