Fişlenme

birgun.net

2008-2014 yılında arasında üç farklı bayanla sekiz adet bekar-bekar otel kaydı var.

>> 2013-2014 yılları arasında iki bekâr erkekle dört adet otel kaydı var.

Özellikle konaklama kayıtlarının kullanılması dikkatimi çekti. Bu bilgilere öyle her önüne gelen ulaşabiliyor mu?

normalde ulaşılamaması gerekir ama emniyet ulaşır her türlü. otellerde niye kimliğiniz istenir sanıyorsunuz?

  • alors  (04.11.14 18:33:00)
önüne gelen değil. emniyetin tahkikatlarında ortaya çıkar.

kurumlar;kanuna göre emniyete bildirmeleri gerekiyor meskenine aldıkları kişileri

bu olay tam bir rezalet.
  • tekgozodadayasayangenc  (04.11.14 18:35:11)
Otellerin günlük olarak otelde kimin kaldığını bildirmelerinin zorunlu olduğunu biliyorum.

Benim demek istediğim, orman bakanlığına başvursak, hakkımızda araştırma yapılırken bu tarz mahrem bilgilere erişebilirler mi?
  • tavish11  (04.11.14 18:39:22)
hayır. genelde ilerde kritik yerlerde çalışacak kişilere yapılır bu tahkikat.

tabi burası türkiye onu da unutmamak lazım
  • tekgozodadayasayangenc  (04.11.14 18:41:30)
Abicim bu verilere erişimi olan bi memuru kafalasan nerede hangi otelde kimlerle kaldın, ne zamandı, hangi hastaneye gittin, ne teşhisi konuldu, ne ilaç aldın bunların hepsini şakır şakır verirler.

  • roket adam  (04.11.14 18:42:32)
Hepimiz fişliyiz genşler. Ben haberde şuna takıldım kahkahayı bastım

- Anneannesi ahlaki yönden zayıf bir kişi.

Bir anane ne kadar ahlaksız olabilir lan hayvan herifler
  • emirkulu  (04.11.14 18:47:39)