[]

google inbox

geçen hafta davet istediğime dair mail attım, (sistem o şekildeymiş) hala gelen giden yok. zaten saçma gelmişti bu sistem, şimdi iyice ayar oldum. neden oraya üye ol/kayıt ol butonu koymazlar da böyle yaparlar? bir de nasıl alıcaz bunu?
 
bekleyecen ya da davetiye peşinde koşacan.


  • inheritance  (04.11.14 15:42:22) 
6 günde geldi bana davetiye.


  • prompter  (04.11.14 16:13:49) 
direk üyelik sistemi yaparlarsa google plus gibi kaybolup gider bir anda. şu an ne olduğu hakkında bile tam olarak bilgimiz olmadığı halde deli gibi davetiye arıyoruz. pazarlama stratejisi yani.


  • himmet dayi  (04.11.14 16:21:33) 
2 haftadır ben de beklemedeyim. :(


  • cioz  (04.11.14 16:28:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.