Kredi Kartı ile Ödeme

Arkadaşlar kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorum ama kart fiziksel olarak yanımda yok ancak kartın bütün bilgileri bende şifresi dahil bu şekilde post makinasına bilgileri girerek ödeme yapabilmek mümkünmüdür?

maalesef hayır. kart gerekli.

  • sir gawain  (04.11.14 14:02:18)
Pos makinasıyla bunu yapmak mümkün aslında. Daha önce kartımın manyetik çipi bozulduğu için böyle ödeme yaptım ben. Ama o an ordaki çalışan nasıl yapıldığını biliyor mudur orasını bilmem.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (04.11.14 14:06:20)
@sir gawain, pos makinesinden işlem yapmak için her durumda kart gerekli değil. pos'un ayarlarına göre kartsız işlem yapılabiliyor. aynı internetten bir şey alırken olduğu gibi. şirkette bu şekilde bir çok ödeme alıyoruz, telefonda bilgilerini okuyorlar o kadar. mail order gibi düşünün.

fakat dediğim gibi, her pos cihazında bu özellik olmayabiliyor sanırım.
  • silent storm  (04.11.14 14:07:13)