askerde favori uzunluğu

ne kadar olabiliyor? kesin bunun da standartı vardır. aşağıda saç tıraşıyla ilgili soru görünce aklıma geldi.

edit : pardon yanlış söyledim. şu kulak ortasında çıkıntı kıkırdak bişi var ya. onun üst kısmından hiza alıyorduk biz.

  • widee  (04.11.14 08:26:42 ~ 08:36:11)
kulak memesinin yanakla birleştiği yerde yani, öyle mi?

  • lemmiwinks  (04.11.14 08:28:52)
göz ile kulak hizasında olmalıdır.

  • redeath  (04.11.14 08:31:56)
Kulak memesi hizasında değil, o kadar uzun olursa sıkıntı olur. Kulağın üst kısmının kıvrım bitimi hizası falan işte. Göz hizası demiş bir arkadaş o civarlar uygun.

  • osurdum  (04.11.14 08:33:45 ~ 08:34:05)
saçı 2 numara yapçam zaten, uzunluk dediğim kulağın neresine geleceği hakkında. favorilerim çok kısa olduğunda bok gibi oluyor suratım. hatun falan düşünmüyorum zaten, kendi tipimden kendim rahatsız olurum çok kısa olursa.

  • lemmiwinks  (04.11.14 08:34:54)
ohaaa ya, çok kısaymış. :(

  • lemmiwinks  (04.11.14 08:35:26)
Ya bu iş gittiğin yere, oradaki komutana bağlı(klasik askerlik cümlesi). Karakolda babacan bir komutana denk gelirsin, jöleli saçla bile gezersin karakolun içinde. Öyle bir yere düşersin ki 5 milimin hesabını yapar ceza verirler. Gittiğin yerin durumuna göre ufak ufak uzatırsın sorun yoksa.

  • osurdum  (04.11.14 08:38:40 ~ 08:39:13)
gözünün ucuyla ya da kulak memesinin başladığı yerle aynı hizada olmalı

edit: kulak memesi demişim, özür. kulak ortasındaki kıkırdak olacak o. anladınız siz.
  • sir gawain  (04.11.14 09:37:07 ~ 10:44:15)
benim mantığım şuydu: benden küçük sivilde yüzüme bakamayacak bir oç. bok püsür yüzünden laf söylemesin sinirlerim bozulmasındı. favorilerini sıfır yap kepçe hizasında, saçların, ensen traşlı olsun.. botların boyalı olsun. var kendi tipinden rahatsız ol ama sinirlenme

  • mr fusion  (04.11.14 10:09:45)
kulak memesi değil hocam ne kulak memesi adamın götünden kan alırlar.

kulakla yağaın birleştiği noktada bir kıkırdak var ya. en fazla oraya kadar zuatabilirsin. ki ona bile bok atabilirler.

kulak memesine kadar uzatırsan kan alırlar.

@mr fusion feci derecede haklı ayrıca. laf yemeyin siktimin yerinde, kökle gitsin. 1000 erkekle aynı yerde yaşayacaksın zaten şekli mekli siktir et. zamanı geldikçe saçlarını kısalt sürekli, favorilerin hep kökle. üniforman temiz ve düzgün olsun.

aykırılık veya uyanıklık kasmayın. sıkıntısız bir askerlik geçirin. laf yemeyin yani.
  • kamera motor  (04.11.14 10:29:25 ~ 10:30:39)