DVD9

Ne kadar bunun fiyatı? (50'lik ya da tek farketmez)

5 lira tanesi herhalde. :)

www.maxipaket.com buradan en ucuza alabilirsiniz. 50li paket olarak satılmıyor bildigim kadarı ile en fazla 25lik var. şu an 10lu dan 3 tane alsanız daha karlı geliyor 25lisinde indirim vardı 63 liraydı ama kampanya bitti. Tabi bunları verbatim icin soyledim markayı atlamışım. uzun süreli saklmayı düşünmüyorsanız decodisc denenebilir 17 lira fiyat iyi. Fİlm yazdıgım icin riske girmek istemedim.

maxipaket dışında daha ucuza bırakın bulmanız bile cok zor. reklam gibi olmasında baya aradım geçen haftalarda çünkü. Yerel ufak dükkanlarda tanıdık falansa ucuza verir belki tabi ellerinde bulunduryorlarsa.
  • rurouni  (24.07.09 22:37:50 ~ 22:39:26)
Pahalıymış beh. 50'lik DVD5 leri 10-15 TL arası buluyorken, 10 tane DVD9'a 17 TL vermek koyar gibi gibi.

  • sesee  (24.07.09 23:04:54)
2.5-3 lira civarına geliyor verbatim 25 ya da 50 lik alınca. verbatimdir kralı. 2 liraya da almışlığım vardır fiyatları oynaktır.
ve www.maxipaket.com dan alınır dvd9.

  • ozdek  (25.07.09 09:54:58)