kızlar; aynı erkeğin spor arabalısı işin rengini değiştirir mi?

misal aynı adam bigün geliri yükselse ve artık aynı ortama arada şu arabayla gelse: www.blogcdn.com adama bakışınız değişir mi?

buna ben bile veririm (erkeğim)

edit: sıraya girmişiz resmen
  • divit  (03.11.14 21:23:25 ~ 21:23:55)
erkeklerden bize sıra gelmeyecek ki :/ yine gitti zengin koca

  • sheridans  (03.11.14 21:27:56)
olumsuz yönde etkilenirim.

bi de kırmızı.

bu ney allasen attention whore erkek versiyonu.

sanki bana roberto carlos arabaya bak :D

ama fiat doblo da olmasın mümkünse.
  • neferkitty  (03.11.14 21:28:03 ~ 21:29:44)
Görgüsüz kıro der geçerim. Normal hayatta, Türkiye yollarında bu tarza araçların kullanılması beni inanılmaz irite ediyor.

  • buff  (03.11.14 21:28:26)
www.youtube.com

edit:videolu kanıt sunduk tik atmamış. peki.
  • r_u_h  (03.11.14 21:31:07 ~ 21:37:17)
olumsuz bakanlara yav he he diyorum. beni de yaz listeye :/

  • mattiadestro  (03.11.14 21:31:24)
(bkz: araba bahane)

  • emirkulu  (03.11.14 21:31:26)
evet. ilk gordugumde normal bir adamken o arabayla geldiginde artik gerizekali bir adamdir benim icin.

gosteris meraklilarindan, boyle bos seylere para harcayan insanlardan nefret ediyorum. boyle arabalara para veren insanlar benim gozumde gerizekalidir. onyargi biliyorum evet ama bu yani hissiyatim.

tanisirsam tabi ki duzgun davranirim, bir yargiya varmadan dinlerim tanirim karsimdaki insani. ama sadece bu kritere bakarak hissiyatimi soruyorsan budur. gerizekali.
  • gerard  (03.11.14 21:31:54)
@buff arabanın türü çok önemli değil. senin için arabayı şu şekilde değiştirebilirim:

carsreports2014.com

veyahut

funmozar.com
  • error522  (03.11.14 21:34:09 ~ 21:35:26)
Ben esra eroldaki jetliyi dusunuyorum aslinda

  • balpolen  (03.11.14 21:35:20)
gerçi şimdi bu resimde güzel gözüküyor ama bunun değişik modeline sabri ve bütün gs'li oyuncular biniyordu. o ara hiç güzel gelmiyordu.

  • divit  (03.11.14 21:37:12)
www.youtube.com

''don't get a ferrari get a dog''
  • neferkitty  (03.11.14 21:39:31 ~ 21:40:15)
Benim için isin rengini değistirmez, ama tesla roadster kullanıyorsa + puan.

  • Lim5  (03.11.14 21:39:40)
İğrençsiniz ak bunları ve cevapları gördükçe hayattan bi gıdım daha soğuyorum :(

  • Solem  (03.11.14 21:40:38)
Çok hafiften bir kaynama olur sonra kendime çüş derim derken yine bir ısınırım falan.... Sonuç ne olur bilemiyorum.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (03.11.14 21:41:08)
gerard bırak bu işleri, duyurularına baktım telefon listesi çıkarmışsın iPhone 5 yazmışsın. Çok mu lazım iPhone? Ya da gitmişsin iPad almışsın, ne kadar büyük bir ihtiyaç.

Herkes kendi sahip olduğu paranın miktarına göre lükse kaçıyor. Senin paran Concord tablet yerine iPad almaya yetiyor, adamın parası da Opel yerine Ferrari almaya.
  • i was made for you  (03.11.14 21:41:48)
@i was made for you burada aynı erkekten bahsettiğine göre ve işin rengi değiştiğine göre adam 1 gün önce modifiye şahine biniyormuş yani bütçenin yetme ile alakası yok ayrıca entrylerden ad hominem yapmak için bilgi toplamak nedir dashgfshf

  • neferkitty  (03.11.14 21:43:33)
yıllarca uğraş didin çalış, paraları çuvalla ferrari'ye teslim et, sonra erkekler versin. bıraktım arkadaş çalışmayı. hiç bir anlamı kalmadı.

  • [silinmiş]  (03.11.14 21:43:54)
Veririm(erkeğim) :P

  • secilmis uye  (03.11.14 21:45:06)
@douchebag tosbağa arabalardan almak lazım puantiyeli falan, kızlar ona daha çok bayılıyor

  • divit  (03.11.14 21:45:16)
Saçmalık. Arabayı koynuma mı alıcam?

  • suicides underground  (03.11.14 21:46:18)
neferkitty zengin olan herkes zengin doğmuyor. Adamın normal bir geliri vardır, barda gitar çalıyordur, hop yazdığı bir şarkı patlar zengin olur. Eee işte bir anda zengin oldu ve geliri değişti? Ya da sıradan bir işi vardır, üst düzey bir firmada işe girer, ertesi gün BMW'ye binmeye başlar, ee gene bir anda değişti geliri? Kast sisteminde yaşamıyoruz, normal bir geliri olan biri ertesi gün zengin olabilir.

Bilgi toplamak değil, gereksiz lüks bir ürün kullandığına emindim, yazdım arama kısmına adını direkt çıktı zaten. Ad hominem falan yapmadım, direkt dediğiyle ilgisi var benim dediğimin.
  • i was made for you  (03.11.14 21:47:18 ~ 21:48:22)
@i was made for you.

bu duyuru hesabini iki kisi kullaniyoruz. benim ipad'im yok, iphone da kullanmiyorum.

ayrica su yemek gibi ihtiyac olmayabilir, ama yararli bir sey olabilir ipad. o ipad'in sahibi fransizca ogrenmek icin kullaniyor su anda onu baslica mesela. fakat bu arabayi almanin tek amaci gosteris olabilir. yani mesela ben ipad istiyorumdur, o veya su sebep icin isime yariycaktir. normal ipad yerine gidip arkasi altin kaplatilmis, onu elmas bezeli bir sey alirsam bu gosteris icin olur, gerizekaliliktir bence. bu arabayi alan adamin yaptigi da bu kategoriye girer benim icin.
  • gerard  (03.11.14 21:49:41)
şunla gelsin şeklin yeter karşim diyelim

static.cargurus.com
  • kangele  (03.11.14 22:11:39)
@error o gönderdiğin diğer arabalar da değil de şununla gelse değişebilir. 3.bp.blogspot.com

O kadar para akıtmış ve bunu almış, ulan zevkli ve nostaljik bir adammış derim.
  • buff  (03.11.14 22:26:53)
@animal, "herif" degilim, hatun kisisiyim.

ayrica senin sahsina gerizekali demedim, onyargim bu yonde dedim. nasil seni once doblo'yla gorup, sonrasinda tanisam tanimadan hakkinda bir yargiya varmayacaksam, z4unle gordugumde de tanimadan yargiya varmazdim. su yazdiklarindan oldukca fikir edindim mesela, seninle ilgili yargilarimi bunlara dayanarak yaparim yapmam gerekirse, z4'une degil.

normalde insanlari genellemem zaten, ama bu soru genelledigi icin ben de genel hissiyatimi belirttim. sen gerizekali olmayabilirsin pekala, bilemem.

he ama bize aciyacak kadar ustumuzde olmadigina oldukca eminim, o ayri mesele.
  • gerard  (03.11.14 22:33:40)
kötü yönde değiştirir. inanmayıp yav he he diyenlere cidden üzülüyorum hatta buna evet değiştirir diyecek bi dünya hemcinsime de çok üzülüyorum. hayatta her haltı parayla ölçüp biçenleri ise hiç anlamıyorum.

  • islakkedicorbasi  (04.11.14 07:54:17)
Bu tür sorulara burada doğru cevap almayı beklemeniz çok komik arkadaşlar.

  • arnold schwarzeneger  (04.11.14 08:12:00)