iphone icloud yedekleme işlerinden anlayan bı baksın acilll !

arkadaslar kafayı yemek uzereyım yenı ıphone 5 aldım eskı ıphone 4 u ona aktaramıyorum cıldırcam yardııımmmmmm

icloud ile yapma, bilgisayarın ile yap.

1. ilk olarak iTunes'un en güncel sürümünü indir.
2. Eski telefonu iTunes'a bağla. Mağaza menüsü altından Bu bilgisayarı yetkilendir'e bas ve yetki ver. Daha sonra Dosya/Aygıtlar menüsü altından Satın alınanları aktar'a bas ve tüm uygulamaların yedeklenmesini bekle.
3. Sağ üstte yer alan iPhone butonuna bas ve özet sayfasının ortalarında yer alan Yedekle butonuna bas ve yedeklemesini bekle.
4. Yedekleme işlemi bitince iphone4'ü çıkar ve iphone5'i bağla.
5. Aynı sayfadan yedekten geri yükle işlemini seç ve yedeklemesini aldığın cihazın yedeğini seç. Daha sonra işlem bitene kadar bekle. Appstore'da daha önce kullandığın hesabını kullan yoksa uygulamaların yüklenmez.
  • himmet dayi  (03.11.14 15:18:16)
Daha açıklayıcı yazarsan. İp4 ün neyini aktaramıyorsun. Rehberini mi. İçindeki resimleri mi. Uygulamaları mı

Komple yedekten bahsediyorsan belki telefonlar farklı olduğu için yapılmıyordur
  • efruz  (03.11.14 15:34:56)
@efruz farkı telefon diye bir muhabbet yok ios'ta. yukarıda anlattığım yöntemle aktarılabilir.

  • himmet dayi  (03.11.14 15:53:45)
Eski telefonu alıyorsun Ayarlar/icloud/Yedekleme kısmına geliyorsun. Altta son yedekleme tarihi ve Şimdi Yedekle yazısı var. Şimdi Yedekle'yi parmaklayıp o işini bitirinceye kadar oyalanıyorsun.

Yeni telefonu açtığında icloud hesabı soracak. Bilgilerini girince her şey otamatik olarak gelecek.
  • zombi  (03.11.14 16:15:15 ~ 16:15:44)