mouse tavsiye

steam'den birsürü oyun indirdim imac'e ama apple magic mouse'la tam randıman alamıyorum. kablolu mouse'nu kullanan var mı o nasıl? ya da mac uyumlu oyun oynamak için bir mouse tavsiyeniz var mı? şimdiden teşekkürler

tam olarak kastettiğinin bu olduğundan emin değilim ama mouse'larda normalde bir acceleration curve vardır. yani mouse'u normal hızla kaydırmak ile yüksek hızla kaydırmak arasında bir fark vardır. bu olayı mac iyi beceremiyor.

ben de birkac sene once mac'e gecmiş eski bir windows kullanıcısı olarak çok sıkıntı yaşadım. çeşit çeşit mouse denedim ama sorun mouse hareketlerini mac'in nasıl algıladığı ile ilgili. mouse'un kendisi ile değil.

neyse çözüme en yakın olay su: smooth mouse ya da usb overdrive adlı ek programları kullanarak windows mouse tarzına yaklaştırmak.

bunun ötesinde kesin çözüm ise, bundan sonra yoğun olarak mouse kullanacağın oyunları mac ortamında değil windows ortamında satın almak, sonra da bilgisayarına bootcamp ile windows kurup windows'un (mac makinada olsa bile) sorunsuz mouse sistemi ile rahat rahat oyun oynamak.
  • twelfth  (03.11.14 13:15:47)
Mac için oyun faresi mi var? Eğer üzerine windows kuracaksan bloody v7 öneririm.

  • cetoxim  (03.11.14 14:00:05)