taşınabilir disk

selamlar,

500 gb taşınabilir disk alacağım.samsung la toshiba nın fiyatları hemen hemen aynı.peki sizce hangisi daha iyi hangisini tavsiye edersiniz.

seagate. elektroworld de 200 e aldım ben gecenlerde. 2.5" ama.

3.5 lar daha ucuzdur tabi. 3.5 alacaksan ikisi arasından samsung u al. yok baska marka da olursa seagate al.
  • bryan fury  (24.07.09 12:53:19)
eğer 2.5'' olacaksa kesinlikle seagate derim. ha illa samsung ve toshiba arasında kaldıysan samsung'u tavsiye ederim.

  • oldtimer  (24.07.09 13:11:28)
eğer kulak verip wd alacaksan 500 gb 2.5" in fiyatı 1tb 3.5" ile aynı, hatta 3.5 luk biraz daha ucuz. daha dün aldım 178 tl ye. kısacası hafif olsun falan olsun problemin yoksa bir kere al tam al.

  • lhun  (24.07.09 14:56:14)
wd,seagete,yada maxtor bu 3 ü haricinde diğerlerine bulaşma hele philps e göz ucunla bile bakma.

  • sirincem  (24.07.09 15:52:52)
kardeşim geçen 500 gb'lık seagate aldı. yani şunu:

images.gittigidiyor.com

uzun zamandır almak istediğim bir şeydi. lakin ısınıyor. hem de çılgın gibi. bir ara yanacak diye korktum kabloyu çektim.

bende 160'lık wd passport var. ne kadar abanırsan aban hiç ısınmıyor. zaten o cihazı çekip, wd'yi taktım. 2 saat sonunda bile ısınmadı.

bu deneyden sonra wd'den vazgeçmem. sana da bunu öneririm.
  • atmosphere  (24.07.09 19:42:10 ~ 19:43:27)