fitnessta giymelik ayakkabı

150-200 lira arası ne önerirsiniz? bazı sitelerde indirimle birlikte güzel nike'lar var karar veremedim. topuğu böyle yüksek/rahat kullandığınız ya da önerebileceğiniz bir model var mıdır?

kesinlikle new balance dağda bayırda çalışıyom ben bunla çok rahat.

  • alaman cikolatasi  (02.11.14 01:33:44)
fiyatını hiç bilmiyorum. ama sketchers ayakkabı kurcalamıştım. çogzel..

  • ibomiu  (02.11.14 01:44:05)
boyner'de spor bölümünde çalışan ve her türlü markadan sayısız spor ayakkabıyı son derece iyi tanıyan ve her markadan bağımsız birisi olarak skechers'ı şiddetle tavsiye ederim. nasıl bi cümle kurduysam kendimi yalova kaymakamı gibi hissettim. new balance fitness ayakkabası için en son tercih bile olamaz. nike'lar ise çabuk yıpranıp dağılır ve serttirler, konforlu değildir. fitness'a uygun modellerden bir tane skechers dene. henüz giyer giymez tamam işte bu diyeceksin. ama ben rahatlığa ve performansa değil şekle bakarım dersen o zaman nike al derim. bu arada bütçen daha yüksek olsaydı kesinlikle adidas boost serisini tavsiye ederdim. şu anda piyasadaki en performans canavarı, en rahat ve aşmış ayakkabı odur.

  • geber marla singer  (02.11.14 01:44:57 ~ 01:57:54)
new balance sahibiyim özel olarak spor ayakkabım olmadığı için sporda da giyiyordum ama bu sene nike air pegasus+ aldım ve uçuyorum. cidden anlatılmaz yaşanır çok rahat
cdn.sneakernews.com
normalde 260 ben niketa kampanya yakalamıştım 207'ye mi ne aldım
  • metehan01  (02.11.14 01:57:14)
ben nike koşu ayakkabısı almıştım 6 yıl önce. düzenli spor yapıyorum halen sapasağlam ve çok rahat.

  • from potomac to kuban  (02.11.14 07:40:00)
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (02.11.14 09:08:50)
adidas koşu modellerine bak. supernova serisi ve üzeri iyidir. boostlulara gerek yok salon için gereksiz masraf olur, zaten bütçenin üzerinde.

  • ucan spagetticanavari  (02.11.14 10:00:07)
Asics Gel serisinden bütçeye uygun herhangi bir ayakkabı.

Ya da şu: www.decathlon.com.tr
  • angelus  (02.11.14 10:05:46)
fitness için alacağın ayakkabıda kalite arama bence. ha "durumum çok iyi, sikmişim parayı" dersen asics gel kayano serisini öneririm. ama öğrenciysen 30-40 liraya dandik bir ayakkabı al, onu giy. angelus'un verdiği linkteki ayakkabıyı al. kalanla supplement, et ya da yumurta al. koşacağım desen anlayacağım da, fitness için hiç gerek yok.

  • papillon7  (02.11.14 10:35:31)
nike air max var ama gereksiz pahalı gelmezse düşün.

  • mceydam  (02.11.14 10:36:21)
Çok yumuşak koşu ayakkabılarından alma. Ağırlık yoğunluklu ise antrenmanın şu düz tabanlı Converse modellerinden bakabilirsin.

  • arnold schwarzeneger  (02.11.14 11:38:46)
deadlift, squat tarzı seyler yapiyorsan tabanı düz olmalı. yani converse gibi. kosu ayakkabisi degil.

  • sage  (02.11.14 11:52:50)