deniz sekiyi merak ediyorum

Ne oldu bu kadina? Yurtdisina kacmisti yakalandi mi? Tutuklama karari cok sacma diil mi? Ne bulmuslar ki yine?

Husnu senlendiriciyi cok severdim artik tiksiniyorum adamdan. İyisin tabi sarkisini dinleyince uzuluyo mudur acaba?

bir yunan adasına kaçmış, orada yaşıyormuş diye bir haber görmüştüm en son.

  • razvan rat  (02.11.14 00:22:52)
hüküm giydi artık ve cezası onandı. uyuşturucu temin etmekten ceza aldı.

  • dahili meddah  (02.11.14 00:37:18)
Tuzla'da bir villada dediler bugün de ama oraya baskın yapılmış, bulunamamış. Yeniden yargılanmayı beklediğini söyledi bilmemne Seyhan ve Seki'nin erkek kardeşi bugün bir magazin programında. Ne kadarı doğru bilinmez.

  • duma duma dum  (02.11.14 00:38:06)
istanbul'da takılıyor diyenler çoğaldı bu aralar, emniyet çok yoğun şimdilerde malum paralelciler falan filan.

  • ada meltemi  (02.11.14 00:42:56)
ya şimdi her alanda yorum yapmak bize düşmez ama madem halka mâl oldu, bu yorumlara da hazırlıklı olmalı ünlü dediğin.

şimdi bu kadın vakti zamanında bayhan için ne demişti: "ben bir katil ile aynı ortamda bulunamam". yıllar sonra (yakalanma anına kadar biliyoruz sadece) kendisi de uyuşturucu kullanımı+satışı yaptığı gerekçesiyle mahkemelere çıktı.
sonra bir şekilde hapisten çıktı ama aylar sonra yeniden hakkında tutuklama kararı çıktı. ne oldum dememeli, ne olacağım demeli.

ayrıca bir şey yapmasa neden içeri alsınlar ki? tarkan nasıl çıktı mesela elini kolunu sallayarak?

deniz seki iyi olabilir ancak bu halleri de yanlış maalesef.
  • m e b  (02.11.14 00:44:39)
Görürseniz ihbar eder misiniz?

  • dios  (02.11.14 01:23:38)
Etmem tabiki

  • madeleine elster  (02.11.14 01:42:38)
tabi ki ederim. zira kendisinden baya baya hazetmiyorum. zamanında baya beddua etmiştim tuttuğunu düşünüyorum ^^

  • sta  (02.11.14 01:45:53)
Vicdansiz misiniz? Bi insan niye bi sarkiciya beddua eder ki kocasini elinden almadiysa. Nazire sen misin kis?

  • madeleine elster  (02.11.14 01:53:08)
Bayhan katil de uyuşturucu satan biri katil değil mi? Biri tek bir insanı öldürmüş, diğeri kimbilir kaç kişiyi. Defalarca hüküm giymiş onanmış cezası, öyle yanlışlıkla olan bir şeye de benzemiyor. Görsem ihbar ederim valla

  • emirkulu  (02.11.14 02:21:13)
Ya kullananlarin cogu arkadasina suna buna temin ediyor zaten. Alan razi satan razi:d
Torbacilari savundugumdan diil de herkes isine bakiyo yani. Torbacilar olmasa mutsuz kalicak bi suru insan var. Onlar da seviliyo. Onlar da insan.

  • madeleine elster  (02.11.14 02:29:56)
deniz seki, evli ve çocuklu bir adamla beraber olmayacaktı. kendi kendini harcadı.
ama

deniz seki'ye uyuşturucu kullanmaktan değil satmak gibi ağır bir suçtan ceza verdiler.
insaf yani en ünlü ve popüler zamanında bu kadın torbacılık mı yapacak?
sanat dünyasının büyük kısmı uyuşturucu kullanıyor. akp göz korkutmak için deniz'i örnek seçti. uslu olmazsanız sizin de başınıza gelir manasında.

bu arada baş o.ç. nun 50 kg uyuşturucuyla yakalanan yeğenine satmaktan değil kullanmaktan ceza verdiler. adalete gel.
  • titiraprap  (02.11.14 02:32:05 ~ 09:27:18)
ben de merak ediyorum da başka bir olay var. deniz seki'nin memelerini son dönemde küçülmüş gördüğüm için, bu kadın silikonlarını mı çıkarttı diye merak etmiyor değilim. ciddiyim, küçülttü mü memintoları?

  • mermize  (02.11.14 08:43:19 ~ 08:43:45)
Deniz Seki'nin derdiyle dertlenecek ya da empatinin sinirlarina varip ask hayatında yasadigi bahtsizliklarla kendininkileri iliskilendirecek kadar belki ilişki odakli, belki hassas, belki de tasasiz değilim su ara. Gorursem ihbar etmem. Seki te özel bir durun değil, cevremde hüküm giymiş on kişiden dokuzunu polise ihbar etmem.
Hüsnü Şenlendirici olayi bambaşka bi muamma. Elin adamina da hirslanmaya gerek yok.

  • damdanakan  (02.11.14 10:24:23)
Bir yunan adasında ev tutmuş. Bir de türban takıyormuş. Yani kaçmak için.

  • secilmis uye  (02.11.14 10:27:43)
Herhangi bir torbacından farkı yok, bu işi biraz daha lüks şartlarda yapmış o kadar. Umarım bir an önce yakalanır cezasını çeker. "YO OMO O SONOTÇO" diyerek olay neden sempatikteştirilmeye çalışılıyor anlamıyorum. Elinde televizyona çıkma imkanı olsa hikayesini Deniz Seki gibi duygu sömürüsü şeklinde anlatacak çok uyuşturucu satıcısı katil tecavüzcü var bu ülkede. Biraz gözyaşı dökünce hemen "Ya kıyamam ya" deyip kendi vicdanımızda affediyoruz bu insanları. Halbuki hepsi suçlu lan, adam gitmiş birini öldürmüş, öbürü gidip torba torba uyuşturucu satıp lüks içinde yaşamış. Niye affediyorsun bu orospu çocuklarını. Deniz Seki ve benzer pisliklere gösterilen hassasiyetin üçte biri açlıktan parasızlıktan fakirlikten fırından ekmek çalıp evde çoluğuna çocuğuna götüren insanlara gösterilmedi bu ülkede. Sempati besleyecekseniz böyle insanlara besleyin; torbacılara değil.

  • angelus  (02.11.14 10:33:45)
peki deniz seki de seni merak ediyor mu? -biri diyecekti bunu :)-

  • kakao  (02.11.14 11:00:55)
Dişi Heisenberg oldu. Nice mafya patronları hapiste bu beceriyor kaçmayı. Amerika'da olsa filmi çekilirdi. Respekt.

  • fleshbloodmore  (02.11.14 11:03:10)