550-600 tl'ye akıllı telefon

bu fiyata sıfır veya temiz ikinci el alabileceğim apple veya htc marka telefon önerilerinizi bekliyorum.

performans/fiyat oranı iyi olanlardan olsun.

şimdiden teşekkürler.

duyuru da bugün 675 TL'ye 4S satıyordu birisi, ona bir bak.

  • sorumatik  (01.11.14 23:16:38)
0 apple iPhone 3gs

  • insanlik icin buyuk bir adim  (01.11.14 23:16:42)
Neden htc neden apple?

Asus al
  • kosun lan mevzu var  (01.11.14 23:19:58)
hangi modeli asus'un?

  • seksli harf  (01.11.14 23:25:52)
moto g öneririm.

  • preldzic  (01.11.14 23:26:39)
Zenfone 4 ya da zenfone 5

  • kosun lan mevzu var  (01.11.14 23:26:50)
moto g +1.

  • raikkonen  (01.11.14 23:37:52)
zenfone 5
o fiyata 4s falan bulursan alma, ios 8 ile iyice kasintilasti 4s ve wifileri sorunlu olabiliyor.

  • jedilance  (01.11.14 23:44:31)
asus zenfone 5 kesinlkle 1500 tl lik telefonlar çarpar böler .

  • jamswety  (02.11.14 00:32:19)
Arkadaşların dediği gibi bende o paraya zenfone 4 alır geçerim..

www.bulabilirim.com
  • white35  (02.11.14 00:54:50 ~ 23.11.14 21:50:13)
az önce zenfone 5 sorusu için arkadaşa yazdığım cevap. kopyala-yapıştır yapıyorum: (fiyat 700 tl bu arada)

yaklaşık 1 aylık zenfone 5 kullanıcısıyım. almadan önce buraya da sordum, çeşitli forumlara da danıştım. hatta öyle ki günlerce ne alacağımı bilemedim. en son zenfone 5'te karar kıldım ama aldım. aslında z6 istiyordum ama stokta olmadığı için 5 aldım. iyiki de 5 almışım. çünkü z6 6 inç ve biraz kaba gelebilirdi. z5'in boyutu tam ideal o açıdan (5 inç). telefon harika. son derece hızlı ve kullanışlı. bu fiyata alınabilecek en iyi telefon olma ihtimali oldukça yüksek. artıları say say bitmez, o kadar güzel telefon. şarj meselesinden bahsedeyim ben. ilk 1-2 gün hemen bitmişti şarjı, sonra 4.4 güncellemesi geldi ve o günden beri 1 günü çıkarıyor telefon. aslında şikayetçiydim ben ama baya iyiymiş. elimden düşürmüyorum telefonu. chrome, facebook, whatsapp vs. sürekli açık. günde 45 dk kadar müzik dinliyorum ki müzik dinlerken çok az şarj yiyor. 1 saatte %7 azaldı şarjı, bence çok iyi. tüm bunlara rağmen sabah 8 gibi %100 şarjla çıkıyorum akşam 6 gibi %40'larda şarjım oluyor. eve gidince 2 bölüm dizi izliyorum yaklaşık 90 dk. %15'e iniyor şarjı. bence iyi. diğer telefonlara bakıp kafanı karıştırmana hiç gerek yok bence. direkt zenfone 5 al. ben aldıktan 2-3 gün sonra dayım da aldı ve o da çok memnun. telefonu aldığımdan beri laptop açmıyorum bu arada. ekran geniş olduğu için dizi izlemek çok keyifli. dün bayern-bvb maçını izledim mesela telefondan, harika bi görüntü kalitesi. haa sesten bahsedeyim azıcık. mikrofon iyi değil ama kulaklıkla müzik kalitesi mükemmel. müzik dinlemenin keyfine varıyorum. uzun lafın kısası gönül rahatlığıyla alabilirsin.

edit: ilginç birşey var yalnız. bazen (özellikle gece 10-11 gibi) chrome'da takılırken -bir yandan da müzik dinliyorum- 30 dk falan geçmesine rağmen şarjı %1 bile azalmıyor. ilginç ama gerçek. dün mesela dakikalarca şarjı hiç eksilmedi. ama bazen de öyle oluyor ki su gibi akıyor şarjı, birer birer azaldığını görüyorum. sebebini çözemedim henüz, belki bilenler vardır bizi de aydınlatır.
  • lionel andres  (02.11.14 09:40:00)