[]

Bazı resimler açılmıyor

arkadaşlar iyi geceler.son zamanlarda facebook da dahil bazı sitelerde resimlerin bazıları açılmıyor,yandaki gibi görünüyor.bunun nedeni ne olabilir?
 
ttnet güvenli internet yüzünden benim de tumblr'da oluyordu aynısı


  • playing star again  (01.11.14 22:54:29) 
Https everywere yükle.


  • cetoxim  (01.11.14 22:59:22) 
@cetoxim, malesef değişen bişey yok.


  • jamal_vs_jason  (01.11.14 23:07:51) 
Farklı browser dene. Örneğin firefox portable 20.0 gibi.


  • cetoxim  (01.11.14 23:22:11) 
Son 2 günde benim de öyleydi, bugün olmadı.


  • once  (01.11.14 23:31:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.