çok fazla bitki çayı tüketiyorum

ya da ben öyle düşünüyorum, bilmiyorum. her sabah büyük fincanda(350 ml.) yeşil çay içiyorum. çoğunlukla akşam 16-17 gibi aynı şekilde tekrar yeşil çay içiyorum. akşam 10-11 gibi de aynı ölçüde melisa yapıp onu içiyorum. halimden memnunum, epey enerjik ve mutluyum çaylar sayesinde. ama bi sıkıntı olmasın?

kahve, siyah çay, sigara tüketmiyorum. alkol haftada bir.

yeşil çay kanser hücrelerini doğmadan öldürür bi zararı olmaz. devam.

  • acukali ekmek  (01.11.14 20:59:08)
hiçbir şey olmaz.

  • sckxyss  (01.11.14 21:01:28)
yanlarına bir de beyaz çay ekle 100 yaşına kadar yaşarsın.

  • halitkin  (01.11.14 21:06:33)
günde bir litreye yakın bitki çayı normal çay kahve her bişeyi tüketiyorum ben de daha ölmedim. bir şey olmaz heralde :)

  • ruh i tibbiye  (01.11.14 22:17:56)
bunun neresi çok fazla?

yemin ediyorum bazı duyurular şaka gibi.
  • mea maxima culpa  (01.11.14 22:28:08)
Yeşil çayda fazla miktarda kafein vardır, enerjik olmanın sebebi odur. Uyarıcı etkisi vardır. Bir nevi kahve içiyormuş gibi düşünün. Doğru şartlarda demleniyorsa bir problem olmaz, devam.

  • angelus  (01.11.14 22:38:49)
@kerri deadstar Yeşil çay uyku açar, melisa yatıştırır. Seni tedavi etmez. Aksini düşünüyorsan aktardan kilo işi alıp deneyerek kontrollü deneyler yapabilirsin. Plaza kızı veya türkçe öğretmeni olman bir şeyi değiştirmiyor.

  • youshookmeallnightlong  (02.11.14 00:57:39)