Vakıf Üniversitesi Tekrar Edilen Derslerde Ücret İadesi

Selamlar,
www.aksam.com.tr adresinde bahsedilen konuyla alakalı bilgisi olan var mı acaba duyuruda? Son senemde daha önce aldığım derslerin kredi ücretini ödemiştim, dahil oluyor sanırım?

Deneyimi olan paylaşabilirse süper olur, teşekkürler.

Arkadaşım bunun davasını açıyor bu hafta. Bir derse bir kere para ödenir kuralı varmış gibi düşünün. Birden fazla kez para ödediğiniz derslerin ücretlerini geri talep ediyorsunuz.

Daha önce bir öğrencinin açtığı dava sonucu kendisine o miktar iade olduğu için o dava emsal oluşturacak, avukata gidin ayrıntıları konuşun.
  • burberry  (01.11.14 21:30:03)
ben şöyle biliyorum. normal öğrenim süresi içinde mezun olamayan öğrenci mütevelli heyetinin belirlediği kredi başına öğretim ücreti ödüyor eğer bu kapsamda önceden almış ve başarısız olduğunuz dersler için kredi başına ücret ödemişseniz bunlara yönelik dava açabilmeniz mümkün.

  • i'm a dreamer  (01.11.14 22:27:06)