2999tl'ye bu asus laptop nasıl almalı mıyım?

Bi süredir takip ediyorum 3500 civarıydı, şimdi 3000tl, sizce mağazaya gidip almalı mıyım? bu fiyatta tavsiye edebileceğiniz başka laptop var mı? oyun oynarım ama öyle çok yüksek performans gerektiren oyunlar değil. Isınması minumum olsa yeter. Teşekkürler

www.teknosa.com

BELLEK 16 GB
BELLEK TİPİ DDR3
EKRAN BOYUTU 15,6"
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 1920x1080
EKRAN ÖZELLİĞİ TFT LCD
GRAFİK TİPİ NVIDIA GeForce GT 750
İŞLEMCİ Intel Core i7 4700HQ
İŞLEMCİ HIZI 2.40 GHz SABİT DİSK 1 TB
USB BAĞLANTI ADEDİ 3 x USB 3.0
YAZILIM Windows 8 (64bit)

valla iyi güzel de 3000 lira verdikten sonra oyun da oynamak istiyorsan gt750 iyi bir ekran kartı değil. gtx serisinden bir ekran kartına sahip laptop bulmaya çalış. işlemciye lafım yok ama işlemcisi iyi.

benim tavsiyem şuna bak çok iyi makine vatan'da falan kampanya oluyo 3000 liraya düşmüştü bi iki kere takip et www.vatanbilgisayar.com
  • dikkattavşanvar  (01.11.14 20:55:06 ~ 20:58:47)
aynen ekran kartı dışında canavar. hem de asus olması avantaj. arkadaşım geçenlerde 840m kartlı almıştı, baktım da mimarisi falan yeniymiş övmüşler baya. yani gtx yerine o tip bi şey de düşünebilirsin ama gt750 eski kalmış biraz.

  • icim urperiyor  (01.11.14 21:45:55)
msi alın

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (01.11.14 21:47:02)