en yakın erkek arkadaşa ne hediye alınır?

çok sevdiğim bir dostum var.
bir hafta sonra doğum günü ancak ne alacağımı bilemiyorum.
bir de mali açıdan sıkıntılıyım, sadece 40-50 tl'lik bir şey alabilirim ne yazık ki. ne önerirsiniz ki?

fincan
french press
kaşkol
  • icemint  (01.11.14 17:35:01)
Kazak al H&M yasa bershka

  • acukali ekmek  (01.11.14 17:42:51)
Jack-Jones'un 40 liralık kapüşonlularından al, giymeyi seviyorsa.
Bere, eldiven, şal olabilir takım.

  • atom karincanin torunu  (01.11.14 17:50:37)
kemer? kazak... kendi almak isteyip de bir türlü paraya kıyıp alamadığı bir şey varsa ondan al. örnek veriyorum: masa lambası vardır beğendiği ama 50 liradır ve bir masa lambasına o kadar para verilmeyeceğini düşündüğünden bir türlü alamıyordur. öyle bir şeyler bul.

  • biyik  (01.11.14 17:52:46)
ilgi alanları nedir? ona göre fikir verelim.

  • m e l t e m  (01.11.14 17:54:21)
@m e l t e m: fenerbahçe'yi çoks ever. atkısı, terliği, forması hep fenerbahçeli.
böyle yorgan kılıfı filan mı alsam?

  • m e b  (01.11.14 18:06:00)
Kitap alman en şahanesi olur. Milyon dolarların da olsa kitap en güzel hediye.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (01.11.14 18:24:13)
tek ilgi alanı FB ise bence de kulüple ilgili bir şey alabilirsin.

yorgan kılıfı bence fazla özel olur da atkı, bere gibi hem kışlık ihtiyaç için dışarıda da kullanacağı tarzda bir şeyler güzel olur.
  • m e l t e m  (01.11.14 18:26:31)
www.fenerium.com.tr

Her baktığında seni hatırlar. Hele görüşmelere geç gelen bir arkadaşsa daha anlamlı olur :)
  • stanbul  (01.11.14 18:28:58)