Ankara'da nerede ne yenir?

Ankara'da nerede ne yenir tavsiyelerinizi ve bak şu blog çok iyi önerilerinizi bekliyorum. Salaş lüks her türlü mekan önerisine açığım.

oburcan.com içeriğin %70i Ankara'dır.

  • uykusunu yakalayan adam  (01.11.14 14:36:40)
  • LXXVII  (01.11.14 14:39:23)
+ Gimart avm de big bang burger da güzel burger bulursunuz.
+ keçiören girişindeki et park mangal da köfteler güzel yanında gelen keşkek gibi mezeler daha da güzel.
+ Gimat acity nin karisinda zigana da pide.
+ gimat da bolu akın lokantasında haşlama.
+ tunalı kıtırda kumpir.
+ gençlik caddesinde profesor de ve pikolotte sebzeli kokorec.
+ gençlik caddesinde hacı da sade kokoreç.
+ gençlik caddesinde germeç piliç de her türlü piliç ürünü.
+ emek te bosna hersek caddesinde çukurağa da kebap çeşitleri.
+ balgat 1. cadde de hüsrev de kurufasülye.
+ balgat 1. cadde de hattena da hatay yemekleri ve künefe, belen tava.
+ balgat ziya bey caddesinde masabaşı nda kebap.
+ balgat ziyabey caddesinde ciğerci apo da ciğer.
+ beşevler metro yanında hasan usta da tantuni.
+ yaşamkent te arcadium yaninda cafemiz de tavuksal.
+ gölbaşındaki shell benzinliği içindeki büfede ( hamlakit büfe ) işkembe, kuymak, akçaabat köfte.
+ park caddesi kıtırda hamburger
+ etlik te özler döner
+ balgat ceyhun atıf kansu da köse baklava.
+ armada hayat sokağında timboo cafede fettucino alferedo.
  • aredhelrim  (01.11.14 15:31:50)
oburcanın sitesi ve onedio linkinde bahsedilen yerlerin çoğu -kişiye göre değişmekle birlikte- genel olarak sorunuza cevap veriyor. Bloglarda paylaşılan bu tür yerlerin bazılarında aynı yemeğin bazı günler farklı gelmesini de göz önünde bulundurun, yani her zaman aynı tat yakalanamayabiliyor. Spesifik olarak Yıldız 4. caddede bulunan Mantar'ı, Eymir Gölü'nde Ankara tavacısını, Ulus'ta Boğaziçi Lokantasını, Balgat'ta Ciğerci Apo'yu, Gazi Mahallesi'nde Ayme Lokantasını önerebilirim. Bu gibi yerlerin öğle/akşam farklı menüler içerebileceğini veya sadece öğlen ve öğleden sonraya kadar açık olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurun.

  • candanag  (01.11.14 15:32:01)
Cafe Del Mundo(Bahçeli) kahvaltısı bir harika
Araf(Konur sokak-Kızılay) vejetaryen makarna

  • kalamiti  (01.11.14 15:50:07)
hamamönü bacchuste serpme kahvaltı (2 kişilik oluyo)
kumrular cici piknikte et döner
maltepe mutlu piknik döner(et/tavuk)
sakarya inn pub karşısında iki mantıcı var. onun mithatpaşa üst gecidine yakın olanında mantı
kahveci hacıbaba mantarlı dana biftek ya da köri soslu tavuk
kumrular taşfırın ormancı (nadas yanı) kumpir(cipsli kumpirleri güzel oluyo baya) ya da her tur yemek.
göksu lokantasında her şey özellikle çikolatalı sufle
bigos parmesanlı tavuk
evin dönerde iskender
kızılay sakarya düveroğlu beyti vs
aklıma geldikçe editlerim
  • shotgunwoman  (01.11.14 16:35:29)