vücut losyonu (öyle oluyor galiba :)

erkek halimle kozmetikten, kremden hiç anlamam ama aldığım ilaçlardan dolayı vücudum fena kuruyor ve rahatsız ediyor. tüm vücuda sürülen losyonlardan iyisi/doğalı/güzeli hangisidir? watson'a gittiğimde hemen alıp çıkmak istiyorum.

eczanemizde.com.tr

yetkili eczanelerde... (kullanıyoz memnunuz 50lik anamla, onun da cildi çok kuru da)
  • emirkulu  (31.10.14 12:33:55 ~ 12:34:03)
öyle çok para vermeyeyim hem de işe yarasın dersen;

eksisozluk.com

cildinin yağ durumuna göre ikisi arasında seçim yapabilirsin.
  • letheavendangered  (31.10.14 12:40:44)
cildiniz çok kuruysa (bir şey sürmediğinizde görüntüsü pul pulsa): excipial lipo
cildiniz kuruysa (görüntü normal ama tırnakla şöyle bir çizince beyaz çizgiler kalıyorsa): excipial hydro

eczanelerden alabilirsiniz. muadillerine göre çok daha uygun fiyatlı ve temiz içeriklidir.
  • in pyjamas  (31.10.14 12:41:30)
şöyle bir yorum var arkadaşlar: eksisozluk.com böyle bir etkisini gözlemlediniz mi?

  • adınıkoyamadım  (31.10.14 12:44:46)
ben hiç duymadım/yaşamadım öyle bir şey.

  • letheavendangered  (31.10.14 12:48:06)
peki. epey kişi bunu kullanıyor. ben de eczaneye gidip alayım ama antibakteriyel olması iyi mi kötü mü -ki tıp dünyasında bu antibakteriyel ürünler çok tartışılıyor- ona da tam karar veremedim.

  • adınıkoyamadım  (31.10.14 12:53:43)